Stanislav_Horvath

Člen
 • Počet príspevkov

  26
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a Stanislav_Horvath


 1. Zdravim dnes som volal na zakaznicku linku ohľadom zriadení pevnej linky na mojej adrese bolo mi povedané že pevná linka ma 100% dostupnosť na celom slovensku aj keď na mojej ulici nevedú žiadne kable a ustredňa je už asi x rokov stará na rozpadnutie tak sa pýtam mohla sa pani na telefone mýliť alebo by mohla byť vybudovaná nová ustredňa blizko môjho domu a vôbec robý telekom pri zriadení takej to služby nové ustredne pre nového zakaznika ??


 2. Aj mne tak isto volali s retenčneho že ako ich dlhoročný zakaznik magio televizie mam zľavu na telefon vo vyške 100€ a ponúkli mi paušal Ano M s neobmedzenymi volaniami a dátamy 500mb ale kedže mam aj televiziu tak som získal skupinu Magenta 1 a data 1gb mne sa to tiež zdá málo na rok 2018 asi zaspali dobu 

  odpoveď sa páči : 2 osobám

 3. Zdravím do teraz mi chodí za mobilný paušál klasická papierova faktura a chcem sa spýtať ako si mám aktivovať elektronicku faktúru a budem môcť platiť za paušal online na telekom aplikácii v mobile online kartou ??


 4. No ano pišem to len preto lebo taka veľka spoločnosť ako je telekom nedokaže pokryť niektore obce na slovensku spolahlivým internetom. Počul som aj bolo v televizii že do roku 2020 ma mať každá obec vyskorychlostne pripojenie od všetkych operatorov na slovensku podľa mňa je to hluposť lebo ešte nič sa stým nezačalo robyť .


 5. chcel by som sa spýtať prečo na mojej adrese kučín 98 psč 09421 nie je dostupný žiadný pevný internet a či niekedy vôbec buďe dostupný cca 2 km v susednej dedine mate dostupné pripojenie Adsl do 60/Mbt. 6/mbts neplanujeťe pokrytie aj na mojej adrese a chcem sa ešťe spytať či by nebolo možné pripojenie cez pevnu linku dakujem.


 6. mal by som zaujem o sluzbu magio internet vzduchom a chcem sa spytať je to len 50Gb limit a či neplanujete ako napriklad majú internet od orangeu 300Gb limit keby ste mali viac ako len 50gb internet tak by som mal zaujem o tuto službu na adrese kde bívam nieje dostupný žiadny pevný internet a 50gb sa mi zdá malo.


 7. Tak už mi nakoniec doniesol technik novy box rozhodol som sa pre box bez nahrávania pri jednom mi vymenil aj druhy box za novší ten nagravision tie nove boxy vyzeraju šikovne a su menšie len nerozumiem tomu že box sa da pripojiť na internet s utp kablom ale nepodporuje žiadnu funkciu spojenu s internetom pri starych boxoch fungoval aspoň magio portal tuto žial nie je možné


 8. Mam službu magio sat a jeden box bez nahravania a chcel by som další box ale už ten s nahravaním na webe som čítal že pri magio boxe s hdd sa platí aktivačný poplatok 29.99€ musí mi ten box priniesť a aktivovať technik alebo nie a ešte sa chcem spýtať zapojenie boxu s hdd je stejne ako pri magio boxe bez nahravania ?