MAKU19

Člen
  • Počet príspevkov

    4
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal MAKU19

  1. Dobrý deň, Kedy budú implementované DVB titulky do vysielania HD staníc na MAGIO ? CT1 a CT2 ich má zabudované má zabudované (cez Skylink idú) ale na MAGIO nie sú k dispozícii.
  2. Zmeny sú presne podľa popisu, ako bolo uvedené v maily ktorý mi prišiel. U niektorých programoch vidím pri EPG zobrazenie pred číslom kanálov znak spätného prehrávania (trojuholník v neukončenom krúžku so šípkou), na týchto programoch sa môžem vrátiť na začiatok relácie aj keď som predtým program nepozeral. EPG sa mi zdá prehľadnejšie, aj náhľad na prepnutý program ja výraznejší. V Options je pri EPG voľba prejdenia na dátum a čas a možnosť úpravy obľúbených. Magio portál je úplne inak spracovaný. Prehľad posledných programov LAST je v horizontálnom zobrazení 5 programov s náhľadom programu. Inak je pravda že toto by malo byť v inej rubrike, ale reagoval som na DVB titulky ktoré nie sú stále k dispozícii hoci v českých programoch na Skylinku mi fungujú štandardne.
  3. Dnes sa mi MAGIO aktualizovalo na nový modernejší vzhľad podľa súčasného trendu. Používateľské prostredie je naozaj prehľadnejšie a modernejšie, len neviem prečo pri takejto rozsiahlej úprave už neboli do HD programov zabudované DVB titulky podľa požiadaviek sluchovo postihnutých divákov ? Stále musím prepínať na nie HD programy aby som si pozrel otrasné titulky v SD vysielaní cez teletext.
  4. Dobrý deň, neviem prečo na MAGIO Optik nie je možné v HD kvalite sledovať na ČT1 a ČT2 DVB titulky. Keď pozerám tieto programy cez SKYLINK tak tam tieto titulky sú. Je to taký problém alebo neúcta k nepočujúcim?