Ivan.Chovanec

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Ivan.Chovanec

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Ďakujem, bola to práve tá,Vami doporučená verzia.
 2. Pri resete staršieho tabletu Samsung som prišiel o nainštalovanú aplikáciu Magio go. Pri pokuse o jej novú inštaláciu som zistil, že táto aplikácia vhodná pre android 4.0 už na Google play nie je k dispozícií. Poraďte mi, odkiaľ by bolo možné túto staršiu verziu aplikácie stiahnuť - podotýkam, že bola plne funkčná.
 3. Mal som ten istý problém - vyriešilo ho odinštalovanie Avastu
 4. Len pre informáciu užívateľom Magio GO s podobným problémom - podľa rady Telekomu som odinštaloval a znovu inštaloval voBrowserPluginHelper a problém je odstránený.
 5. Ďakujem Vám za ochotu, podľa Vašej rady som sa obrátil na Telekom.
 6. Doplnok Magio GO som vymazal a opätovne nainštaloval. Situácia sa nezmenila, po cca jednej minúte bezchybnej funkcie zostane mŕtvolka a po chvíli naskočí oznam - Program Browser PluginHelper.exe prestal pracovať.
 7. Na tablete mi to ide bez problémov.
 8. Po prihlásení do Magio GO na PC v prehliadači Chrome zvolený TV program nabehne, ale po cca 1 minúte vypadne. Po chvíli sa objaví oznam, že doplnok prestal fungovať. Táto porucha trvá už niekoľko dní. Je to u všetkých užívateľov, alebo je to len môj špecifický problém? Pokiaľ je to len u mňa, poraďte čo s tým. Ďakujem.