vama1001

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Príspevky odoslal/-a vama1001


 1.  

  Ahojte, 

  v uplynulých dňoch sme nasadili očakávanú funkciu pre sledovanie 2HD programov na VDSL sieti. Doteraz mohli zákazníci sledovať na VDSL sieti programy v kombinácii 1HD+1SD, t.j. sledovať jeden program v HD, druhy nahrávať či sledovať v SD.  

  Po implementácii noviniek na VDSL sieti môžu zákazníci na VDSL sieti sledovať Magio TV aj v profile 2HD+2SD za nasledujúcich podmienok:

  -       okrem TV služby musia mať internetový prístup Magio internet L či XL 

  -       rýchlosť internetového prístupu pre downstream musí dosiahnuť aspoň 25 Mbps

  Zákazníci s nižším internetovým programom (Magio Internet M) využívajú ďalej súčasnú možnosť 1HD+1SD vzhľadom na dostupnú kapacitu siete.

  Ako zákazník využije novú 2HD+2SD kombináciu?

  Zákazníci s jedným set-top-boxom môžu nahrávať naraz maximálne 4 rôzne kanály – z toho dva v HD a dva v SD rozlíšení. Ak zákazník nahráva program na jednom TV kanáli v HD rozlíšení, už môže sledovať aj druhý kanál v HD alebo využívať služby videopožičovne v HD.

  Zákazníci s dvomi set-top-boxmi môžu využívať dva HD a dva SD streamy, no musia mať k dispozícii nahrávanie na set-top-boxe s pevným diskom. Ak na jednom set-top-boxe zákazník využije už oba streamy v HD, na ďalšom budú k dispozícii v SD rozlíšení.

  Pekný deň

  @Ľuboš@Terka@Miška

   


 2. Ako bolo spomenuté, FUP limit je 300GB plnou rýchlosťou podľa paušálu. Samozrejme dáta sa potom nezastavia, ibaže potečú o dosť pomalšie. V podstate je to nekonečno dát malou rýchlosťou...?