bend3R

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O bend3R

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. No len škoda že to počúvame už 3tí rok
 2. A čo tie Hencovce? Máme neaké info? My sme podpisovali pripojku v roku 2019. Hovorilo sa o konci 2020. Ďakujem za info.
 3. Naozaj sa nevie nikto vyjadriť ohľadom internetu v dedinách Kladzany, Kučín, Hencovce? Podpisovali sme prípojky začiatkom tohto roka, nikde ani stopa po optike.
 4. @Ľuboš nevieš nás informovať náhodou?
 5. No lenže podľa informácií ktoré mám tam ľudia už majú podpísané prípojky tak isto ako v susednej dedine Hencovce. Tiež ma zaujíma kedy aspoň začnú prace v Hencovciach.
 6. Dakujem za odpoved páni.
 7. Zdravím, Nebol som doma a môj otec ma informoval že u nás boli pracovníci Telekomu za účelom zriadenia prípojky, vie mi niekto vysvetliť o akú prípojku ide? Dúfam že je to optika a nie ta vaša akože optika do domu ala VDSL Hencovce, ulica Hencovská 2052 Ďakujem.
 8. Dakujem ze sa chceš zapojiť do tohto príspevku, ale poprosím odpoveď na moju otázku... viem že to nastavujú technici, ja chcem jednoducho vedieť či sú schopný mi to nastaviť na "fast profil"...
 9. Zdravim. Je možnosť aby som vyžiadal zmenu Fast Path na Fast/Fast? Momentálne mám Fast/Interlieved. (UP/DOWN) Momentálne mam internet velmi stabilný a preto by som chcel vyskúšať ako by sa to správalo pri "Fast nastaveni".