liberty1964

Člen
 • Počet príspevkov

  39
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

6 Neutrálna

O liberty1964

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Tretím najpredávanejším modelom v ponuke Telekomu za mesiac november 2021 bola Motorola Moto E40. Bola vôbec v ponuke alebo "len" ako bonus k iným zariadeniam?
 2. Odporúčam zavolať technickú linku 0800 123 777
 3. Ja som úplne bez problémov aktivoval na 3 paušáloch z 1. - najlacnejšej - skupiny. Všetko zatiaľ funguje výborne.
 4. Pokiaľ pod "privedením VDSL vzduchom" rozumieš kábel zo stĺpa na dom, tak jednoznačne áno - je to možné riešenie
 5. Magio obsahuje stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a online HBO GO, pričom HBO Max je dostupné len v Amerike, a to Telekom neovplyvní. Čo myslíte pod pojmom HBO kino?
 6. Ja mám tiež Magio SAT v podstate od začiatku (už 6 rokov XL) a Magio GO mám rozšírené o všetky programy - a ide bez problémov.
 7. https://zive.aktuality.sk/clanok/149980/v-cesku-odstartuje-stanica-paramount-network-u-nas-s-nou-vysielatel-zatial-nepocita/
 8. Problematika bola dávnejšie publikovaná na viacerých stránkach, napr. na zive.sk, ale napríklad aj na satelitna.tv (https://www.satelitnatv.sk/2021/01/discovery-showcase-hd-a-fine-living-ukoncili-vysielanie-na-nasom-a-ceskom-trhu/ )
 9. Mám Magio TV SAT XL
 10. Ja mám TV Samsung UE50TU8072 z vianočnej akcie Telekomu a zároveň internet VDSL, pričom pripojenie cez WiFi (ZTE-42) funguje bez problémov.
 11. Pripájam sa k predchádzajúcemu príspevku - dnešný (18.12.) prenos zo svetového pohára v lyžovaní je takmer nepozerateľný. Určite bola realizovaná nejaká zmena v nastavení - ale bohužiaľ k horšiemu
 12. Nemám dôvod odísť z Telekomu, som dlhoročný zákazník - mám 3 paušály, Magio televíziu cez satelit, VDSL s rýchlosťou 77/7 (merané aktuálne cez WiFi), pevnú linku a to všetko s minimom porúch na strane dodávateľa. Chcel som len pridať názor mlčiacej väčšiny...
 13. Skupina paušálov 3. Uvedené na druhej strane cenníka zariadení
 14. Ja a moji známi (v Magente 1) máme nekonečné dáta v plnej rýchlosti - tak ako aj dáta v paušáloch - 4G
 15. Pokiaľ je ten istý poskytovateľ služieb, tak nevidím dôvod na sankcie