jano400

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O jano400

 • Hodnosť:
  Asistent

Nedávni návštevníci profilu

1204 zobrazení profilu
 1. Zdravím. Mám jeden box s nahrávaním a jeden box bez nahrávania už xy rokov. Už xy rokov mám urobené nejaké nahrávky a keď neide nič v telke, pustím si nahrávku. XY rokov to šlo (aj keď bol pustený aj druhý box) ale odrazu neide a vypisuje mi "Nemôže spustiť nahrávku:Pre prehratie nahrávky na tomto TV, musíte zastaviť prehrávanie nahrávok alebo TV Programu na najmenej jednom ďalšom TV" To akože nemôžem odrazu mať pustené dve telky, keď na jednej pozerám nahrávku??
 2. Ďakujem
 3. Zdravím, chcem sa opýtať, menil som TV, doteraz som mal napojený box cez scart, teraz na HDMi, začala mi svietiť na prednom panely boxu Arris 2262ESL modrá kontrólka (dióda). Čo je to za kontrólku? neviem to dohľadať. je to to napojenie HD? či niečo iné?
 4. Už to ide, bez nejakého zásahu, bez reštartu. Neviem, kde bol posledné 2-3 týždne problém
 5. Nevie niekto poradiť, prečo mi nejde pretáčanie programu späť. Stále vypisuje, niečo v zmysle, že "práve sa sleduje viac tv, alebo sa nahráva", aj keď nič sa nenahráva a druhý box je vypnutý
 6. Je to možné aj tak, dik za radu.
 7. no tak som sa išiel pekne navečerať, a teraz ide všetko. Niečo mystické tu je.
 8. zavolal som, vraj to vedia zresetovať na diaľku, aj to urobili a odvtedy neide magio vôbec. Že vraj je zlý scart kábel tv/magio box. No neviem, kým som nevolal, tak magio išlo až na to pretáčanie
 9. Zdravím Nefungujem mi pretáčanie. Stále vypisuje "Príkaz vrátiť spät je momentálne nedostupný. Skúste znovu" . 3-4 krát som už ´resetoval´ vytiahnutím zo siete. Nepomohlo. Čo s tým?