stanislav_777

Člen
 • Počet príspevkov

  9
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O stanislav_777

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. a má takýto box aj funcie vydeopožičovne ?
 2. mam službu magio sat a mam jeden box bez nahrávania a chcel by som požiadat o jeden box naviac mal by som záujem o box s nahrávanim a chcem sa spýtat ake funkcie ma takyto box a je v tom boxe aj funkcia videopožičovne a pripojenie cez wifi alebo je možné box pripojit len cez utp kábel.
 3. objednal som si magio go k mojej službe magio sat mam balíček magio sat L a nefunguju mi všetky kanaly no pri telefonickej objednávke magio go my povedali že v magio go mi budu fungovat všetky kanali z balička L nevie my neiekto povedat prečo to tak nieje
 4. problém je vyriešení stačilo vytiahnut kartu a zase ju dat do boxu a telka funguje
 5. Nefunguje mi magio tv cez satelit stále vypisuje žiadny (signál ujistite sa či je zariadenie pripojené) vonku je mierne sneženie s dažďom skúšal som reštartovať magio box no stále nefunguje.
 6. Preto som si vibral Magio sat už davnejsie som sa pítal v telekome či bude niekedy dostupny magio internet aj v nasej dedine povedali že nevedia no nedaleko v susednej dedine asi 2km ustredňu na prijem internetu cez optiku maju dostupnu.
 7. Kučín 98 psc 09421
 8. Dedina kučín okres vranov nad topľou
 9. Chcem sa spítať prečo nieje dostupný na mojej adrese pevný magio internet a či neplanujete jeho pokrytie aj na mojej adrese.