Gallova358

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Gallova358

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Mam kompletne prerobenu elektroinstalciu, káble v stene medené, nové zásuvky Legrand, nové dátové káble 6.triedy. Len 1 fáza v byte , nemám 380ku.
 2. Mame v byte zapnutý aj detský video monitor na sledovanie detí, ten sa vždy pri výpadku prúdu vypne a už nezapne, aj čas na rúre nastavený a nevypol sa ani detský monitor ani čas na rúre, alebo nie sú tak citlivé na kolísanie napätia?
 3. tie mikrovýpadky sa dajú riešiť takými predlžovačkami s prepäťovou ochranou alebo musim mať normalny založny zdroj ? myslim že to môžu byť výpadky, skusim nastaviť čas na spotrebičoch a ked budu mať často resetovaný čas, tak to bude výpadok elektriny za tým
 4. tak, vypla som 4hod ochrany vramci eko režimu, ale podla mna sa to vyplo skor ako po 4 hodinach a ked som to zapla znova, opatovne sa to vyplo ovela skor ako po 4 hodinach. Hladala som na radu znameho aj nieco v nastaveniach Magio boxu, ale tam som nenasla vobec žiadne nastavenia ohladom vypinania.
 5. hmm, už som nad tým rozmýšľala, idem si to pozrieť, ale to by muselo byť továrenské nastavenie, kedze sama od seba som to nenastavila. Nevidim však súvis s tým že sa spolu s TV vypne aj magio box, teda občas vypne, občas nie. Za dalsie, mam pocit ze sa to vypina v roznych intervaloch. Ale pozriem to pre istotu.
 6. Ahojte, mám v novom byte novú inštaláciu datovych zasuviek (6 trieda) aj elektriny, optiku od Telekomu a pozerám telku a zrazu je ticho a vypnutá, ani len nezostane televízor zapnutý. Zapnem to ovládačom od televízora a znova to ide. Po nejakom čase sa to stane znova. Niekedy je vypnutý spolu s televízorom aj magio box (sú v pohotovostnom režime, na červeno), niekedy je magio box na zeleno. Deje sa mi to na obidvoch televizoroch, jeden je Sony, druhý Samsung, obidva su to smart televizory ktore idu aj na internet cez wifi. Netušíte v čom je problem ?