milan_oresky

Člen
  • Počet príspevkov

    5
  • Dátum registrácie

  • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal milan_oresky

  1. Dobrý deň, od konca roka nefunguje na MAGIO SAT kanál Fine Living - otázka akým kanálom bude nahradený. Nie je možné zaradiť do ponuky MAGIO SAT aj kanály - Stingray Classica alebo Stingray Djazz?
  2. A čo na to Telekom? ....že by dal dáke stanovisko? Alebo ešte od nového roka nezačali pracovať?
  3. Dobrý deň, niekoľko rokov bol vo výbere TV kanálov zaradený hudobný kanál klasickej hudby MEZZO - stále patrí k tým najlepším v tejto oblasti. Telekom kanál vyradil - nahradil oveľa stupidnejším a v súčasnosti nie je možnosť v rámci MAGIO SAT si vybrať/naladiť žiadny obdobný tv hudobný kanál. Prosím zaradniť do zoznamu opäť MEZZO alebo obdobný kanál. Prípadný argument, že zaákazníci ho nepožadujú neobstojí - môj prieskum ukázal opak. Je však pravdou, že klienti ktorí majú záujem o takýto tv kanál (a nie je to len stredná a staršia generácia) je presvedčaná, že neberiete ohľad na názory klientov. Ponuka detských kanálov je nadbytočná - rodičia nechcú aby deti pozerali toľko tv a väčšina umožňuje pozerať deťom tv len výberovo (ide o predškolákov a žiakov spravidla prvého stupňa). Zbytočná je i rozsiahla ponuka športových kanálov - i tak značná časť vysiela prevažne záznamy. Uvítal by som kvalifikované stanovisko. S pozdravom Milan
  4. Dobrý deň, formulár som zaslal, zatiaľ žiadna reakcia. Ak dajú rozumné stanovisko tak dám i sem - ako info pre ostatných.
  5. Milý Pepsi, uveď si svoje meno, a potom sa pobavíme. S "plechovkou" nemá zmysel diskutovať. Ten tv kanál tam bol a bol dobrý. Skôr očakávam stanovisko Telekomu. Prajem príjemný deň.