tvrdak

Člen
 • Počet príspevkov

  31
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Všetko, čo pridal tvrdak

 1. Ahojte, Chcem sa opýtať či nie je možné zo strany telekomu nastaviť hlasitosť výstupov jednotlivých kanálov aspoň na podobnú úroveň. Keď človek prepína medzi kanálmi napríklad ct2 animal planet Discovery každý má nastavenu vlastnú hlasitosť a je to dosť otravné stále upravovať hlasitosť.. Ďakujem za odpoved
 2. Zdravim, Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti so spomaleným internetom od telekomu. Mám internet xl optiku cize 300/30 avsak meraním dosahujem 32/30 a to kedykoľvek cez den. Sledujem to tak cca 2 tyzdne. V com môže byt problém? Dakujem za odpovede.
 3. Zdravím , Asi mesiac pozorujem pravidelné výpadky Internetu po cca 2 hodinách (nemám to presne odsledované) . Tento stav sa prejavuje pri online hre , kde je výpadok internetu na cca 2-3 sec ma a znova pripojí na internet. Samozrejme musí nasledovať spätné logovanie do hry čo je veľmi otravné . Mám optiku . Príde mi to ako nastavenie operátorom . Stretol sa s týmto problémom už niekto ? Ďakujem za odpoveď.
 4. Tak ako čítam veľa ľudí nie je spokojných . Čo keby sa k Tejto už dosť rozvetvenej téme vyjadril aj niekto kompetentný z Telekomu ? Radi by sme problém vyriešili a nepočúvali iba výhovorky na zákazníckej linke . Ďakujem .
 5. takže aký je vlastne postup ? môže to sem niekto dať myslím odkaz na postup ? Ďakujem
 6. Som pripojený cez ethernet Skúsil som reštart routra nepomohlo Áno mám od telekomu router Výpadky sú na dvoch PC ktoré mám doma odskúšané . Obidva sú napojené na router cez kábel Mám len jeden router .
 7. : Sú ľudia ochotní platiť 6 Eur za to čo ponúka konkurencia zadarmo a ďaleko lepší archív (viac dní + lepšie stanice samozrejme v HD) ? Toto je už fakt moc telekom..... Koho tým chcete osloviť ? Mladých , ktorý na TV ani nepozrú ? Stredný aktívny vek ? Tí na tv nemajú čas .. A ostávajú dôchodcovia , ktorým archív netreba , lebo si to pozrú v PP a keď aj nie tak 6 Eur Vám platiť nebudú ...
 8. Ahojte , Je to iba môj pocit , alebo aj iných , že odchodom Mateja toto telekom fórum stratilo na kvalite a nový moderátori na to už nemajú čas ? Alebo nás nemajú o čom informovať ?
 9. Ahojte, Neplánuje sa zaradiť niečo z chorvátskych staníc do ponuky? Veľa Slovákov tam trávi dovolenku a zdokonalenie sa v ich jazyku pocas zimy by nebolo na škodu :-) Ďakujem za informáciu.
 10. Ahoj Ľuboš , Tak ako písal @meszaros.peter18 potešili by verejnoprávne HRT1-HRT4 . Je tam čo pozerať. Ďakujem za ochotu riešiť naše požiadavky :-)
 11. https://www.zive.sk/clanok/132675/potvrdene-skylink-vratil-pre-slovakov-novy-a-primu-za-3-4-eura-mesacne/ článok
 12. Zdravím, Chcem sa opytat ci sa neplánuje spustit prima zoom v Hd verzii a ci sa pripadne nechysta tento super kanal zaradit do archivu. Dakujem za info.
 13. Veru tak . 2 mesiace je na satelite , takže ju asi neplánujú zrušiť. Naozaj jeden z TOP dokumentárnych staníc . Určite by si zaslúžil byť v ponuke TV archívu. Myslím , že by Telekom potešil viacerým zákazníkom. Skôr na to síce odpoveď od kompetentných nepríde , ale zvykli sme si už pri téme PRIMA ZOOM.
 14. Postup : 1.Zavolat na 0800 123 456 2. Sluzba bola aktivovana bezplatne 3. Po aktivácii VYTIAHNUT magio box zo zastrcky na cca 10 sec a znova spustit nasledne po restarte nabehne v menu ponuke polozka NAHRAVKY P.S: NESTACI restartovat magio box .
 15. Pise mi : nahravanie je deaktivovane. Asi bude potrebna konzultacia priamo s telekomom.
 16. a cez aku funkciu vidis nahravky na boxoch bez hdd andyandy754 ?
 17. Tiez by ma to zaujimalo ako sa to da aktivovat , pretoze mam tak ako Ty 1 box s HDD a druhy bez HDD a nevidim tam moznost prehratia nahravok zo setoboxu bez hdd
 18. Ahojte, Chcel by som sa opýtať aký je kvalitatívny rozdiel medzi HD STV1 a OPTIK STV1 . Nepostrehol som vyššiu kvalitu obrazu.
 19. Zdravím , Chcel by som sa opýtať kompetentných , aký je technický problem zabezpečovať archiv v HD kvalite. Lokálny poskytovatelia TV s tym nemaju problem. Ked si clovek chce pozriet nieco z archivu a pusti si tu SD/VHS/ kvalitu nema to chut pozerat. Na mensich tv to asi nie je problem , ale na vacsich ano. Dakujem za odpoved.
 20. Osobne rozdiel obrazu nevidím. tak asi to bude tym vacsim dátovým tokom.
 21. Ozaj... na satelite pôjdu HD verzie Prima ZOOM , COOL.... a čo IPTV... Mohli ste zaradiť namiesto tých pridaných HD s nízkou sledovanosťou populárne PRIMY..........
 22. Ahojte , Vie mi niekto napísať podľa vlastných skúsenosti či je rozdiel medzi optikou a metalikou čo sa týka kvality Tv staníc pri magio IPTV ? Výhodu poznám čo sa týka 2x HD(nahrávanie a sledovanie live tv) programov , prípadne pre ďalšie boxy a sledovanie v HD kvalite nie je problém.
 23. Zdravím , Neplánuje sa Discovery SD nahradiť za DIscovery HD v základných balíčkoch pre mágio IPTV ? Zmeny nastanú len na magio sat ako čítam : Na viac HD obsahu v základe sa môžu tešiť aj zákazníci satelitnej služby. Do ponuky Magio Sat pribudnú od 1. februára 2018 až dva kanály v HD kvalite: Discovery Channel HD a Animal Planet HD, ktoré sú aktuálne dostupné predplatiteľom iba v štandardnom rozlíšení. Zdroj : https://www.satelitnatv.sk/2018/01/nove-hd-kanaly-v-ponuke-iptv-aj-magio-sat/
 24. Dobrý deň , Chcem sa opýtať , či neuvažujete o samostatnom balíku Markízy a Jojky a ich podprogramov (dajto , wau....) . Čím by sa ponížila cena balíkov (L,M,XL) a záujemci by si mohli zaplatiť za iné TV programy. Ďakujem.
 25. Ahojte , Chcem sa spýtať , či niekto nemá nejaký grif ako nahrať celú sériu vysielaných častí vybraného dokumentu. V EPG sa zobrazuje iba názov série , ale nie je uvádzaná časť , ktorá bude vysielaná . Pri niektorých dokumentoch je vysielanie opakované v rovnakom čase , ale pri niektorých nie. Možno nápad na zlepšenie EPG , kde by údaj o ktorú časť sa jedná pomohol pri voľbe nahrávania.