tvrdak

Člen
 • Počet príspevkov

  31
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

12 Nadpriemerné

O tvrdak

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Ahojte, Chcem sa opýtať či nie je možné zo strany telekomu nastaviť hlasitosť výstupov jednotlivých kanálov aspoň na podobnú úroveň. Keď človek prepína medzi kanálmi napríklad ct2 animal planet Discovery každý má nastavenu vlastnú hlasitosť a je to dosť otravné stále upravovať hlasitosť.. Ďakujem za odpoved
 2. Zdravim, Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti so spomaleným internetom od telekomu. Mám internet xl optiku cize 300/30 avsak meraním dosahujem 32/30 a to kedykoľvek cez den. Sledujem to tak cca 2 tyzdne. V com môže byt problém? Dakujem za odpovede.
 3. Tak ako čítam veľa ľudí nie je spokojných . Čo keby sa k Tejto už dosť rozvetvenej téme vyjadril aj niekto kompetentný z Telekomu ? Radi by sme problém vyriešili a nepočúvali iba výhovorky na zákazníckej linke . Ďakujem .
 4. takže aký je vlastne postup ? môže to sem niekto dať myslím odkaz na postup ? Ďakujem
 5. Som pripojený cez ethernet Skúsil som reštart routra nepomohlo Áno mám od telekomu router Výpadky sú na dvoch PC ktoré mám doma odskúšané . Obidva sú napojené na router cez kábel Mám len jeden router .
 6. Zdravím , Asi mesiac pozorujem pravidelné výpadky Internetu po cca 2 hodinách (nemám to presne odsledované) . Tento stav sa prejavuje pri online hre , kde je výpadok internetu na cca 2-3 sec ma a znova pripojí na internet. Samozrejme musí nasledovať spätné logovanie do hry čo je veľmi otravné . Mám optiku . Príde mi to ako nastavenie operátorom . Stretol sa s týmto problémom už niekto ? Ďakujem za odpoveď.
 7. : Sú ľudia ochotní platiť 6 Eur za to čo ponúka konkurencia zadarmo a ďaleko lepší archív (viac dní + lepšie stanice samozrejme v HD) ? Toto je už fakt moc telekom..... Koho tým chcete osloviť ? Mladých , ktorý na TV ani nepozrú ? Stredný aktívny vek ? Tí na tv nemajú čas .. A ostávajú dôchodcovia , ktorým archív netreba , lebo si to pozrú v PP a keď aj nie tak 6 Eur Vám platiť nebudú ...
 8. Ahojte , Je to iba môj pocit , alebo aj iných , že odchodom Mateja toto telekom fórum stratilo na kvalite a nový moderátori na to už nemajú čas ? Alebo nás nemajú o čom informovať ?
 9. Ahoj Ľuboš , Tak ako písal @meszaros.peter18 potešili by verejnoprávne HRT1-HRT4 . Je tam čo pozerať. Ďakujem za ochotu riešiť naše požiadavky :-)
 10. Ahojte, Neplánuje sa zaradiť niečo z chorvátskych staníc do ponuky? Veľa Slovákov tam trávi dovolenku a zdokonalenie sa v ich jazyku pocas zimy by nebolo na škodu :-) Ďakujem za informáciu.
 11. https://www.zive.sk/clanok/132675/potvrdene-skylink-vratil-pre-slovakov-novy-a-primu-za-3-4-eura-mesacne/ článok
 12. Veru tak . 2 mesiace je na satelite , takže ju asi neplánujú zrušiť. Naozaj jeden z TOP dokumentárnych staníc . Určite by si zaslúžil byť v ponuke TV archívu. Myslím , že by Telekom potešil viacerým zákazníkom. Skôr na to síce odpoveď od kompetentných nepríde , ale zvykli sme si už pri téme PRIMA ZOOM.
 13. Postup : 1.Zavolat na 0800 123 456 2. Sluzba bola aktivovana bezplatne 3. Po aktivácii VYTIAHNUT magio box zo zastrcky na cca 10 sec a znova spustit nasledne po restarte nabehne v menu ponuke polozka NAHRAVKY P.S: NESTACI restartovat magio box .
 14. Pise mi : nahravanie je deaktivovane. Asi bude potrebna konzultacia priamo s telekomom.
 15. a cez aku funkciu vidis nahravky na boxoch bez hdd andyandy754 ?