tvrdak

Člen
 • Počet príspevkov

  30
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

12 Nadpriemerné

O tvrdak

 • Hodnosť:
  Radca
 1. Zdravim, Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti so spomaleným internetom od telekomu. Mám internet xl optiku cize 300/30 avsak meraním dosahujem 32/30 a to kedykoľvek cez den. Sledujem to tak cca 2 tyzdne. V com môže byt problém? Dakujem za odpovede.
 2. Tak ako čítam veľa ľudí nie je spokojných . Čo keby sa k Tejto už dosť rozvetvenej téme vyjadril aj niekto kompetentný z Telekomu ? Radi by sme problém vyriešili a nepočúvali iba výhovorky na zákazníckej linke . Ďakujem .
 3. takže aký je vlastne postup ? môže to sem niekto dať myslím odkaz na postup ? Ďakujem
 4. Som pripojený cez ethernet Skúsil som reštart routra nepomohlo Áno mám od telekomu router Výpadky sú na dvoch PC ktoré mám doma odskúšané . Obidva sú napojené na router cez kábel Mám len jeden router .
 5. Zdravím , Asi mesiac pozorujem pravidelné výpadky Internetu po cca 2 hodinách (nemám to presne odsledované) . Tento stav sa prejavuje pri online hre , kde je výpadok internetu na cca 2-3 sec ma a znova pripojí na internet. Samozrejme musí nasledovať spätné logovanie do hry čo je veľmi otravné . Mám optiku . Príde mi to ako nastavenie operátorom . Stretol sa s týmto problémom už niekto ? Ďakujem za odpoveď.
 6. : Sú ľudia ochotní platiť 6 Eur za to čo ponúka konkurencia zadarmo a ďaleko lepší archív (viac dní + lepšie stanice samozrejme v HD) ? Toto je už fakt moc telekom..... Koho tým chcete osloviť ? Mladých , ktorý na TV ani nepozrú ? Stredný aktívny vek ? Tí na tv nemajú čas .. A ostávajú dôchodcovia , ktorým archív netreba , lebo si to pozrú v PP a keď aj nie tak 6 Eur Vám platiť nebudú ...
 7. Ahojte , Je to iba môj pocit , alebo aj iných , že odchodom Mateja toto telekom fórum stratilo na kvalite a nový moderátori na to už nemajú čas ? Alebo nás nemajú o čom informovať ?
 8. Ahoj Ľuboš , Tak ako písal @meszaros.peter18 potešili by verejnoprávne HRT1-HRT4 . Je tam čo pozerať. Ďakujem za ochotu riešiť naše požiadavky :-)
 9. Ahojte, Neplánuje sa zaradiť niečo z chorvátskych staníc do ponuky? Veľa Slovákov tam trávi dovolenku a zdokonalenie sa v ich jazyku pocas zimy by nebolo na škodu :-) Ďakujem za informáciu.
 10. https://www.zive.sk/clanok/132675/potvrdene-skylink-vratil-pre-slovakov-novy-a-primu-za-3-4-eura-mesacne/ článok
 11. Veru tak . 2 mesiace je na satelite , takže ju asi neplánujú zrušiť. Naozaj jeden z TOP dokumentárnych staníc . Určite by si zaslúžil byť v ponuke TV archívu. Myslím , že by Telekom potešil viacerým zákazníkom. Skôr na to síce odpoveď od kompetentných nepríde , ale zvykli sme si už pri téme PRIMA ZOOM.
 12. Postup : 1.Zavolat na 0800 123 456 2. Sluzba bola aktivovana bezplatne 3. Po aktivácii VYTIAHNUT magio box zo zastrcky na cca 10 sec a znova spustit nasledne po restarte nabehne v menu ponuke polozka NAHRAVKY P.S: NESTACI restartovat magio box .
 13. Pise mi : nahravanie je deaktivovane. Asi bude potrebna konzultacia priamo s telekomom.
 14. a cez aku funkciu vidis nahravky na boxoch bez hdd andyandy754 ?
 15. Tiez by ma to zaujimalo ako sa to da aktivovat , pretoze mam tak ako Ty 1 box s HDD a druhy bez HDD a nevidim tam moznost prehratia nahravok zo setoboxu bez hdd