mikomi

Člen
 • Počet príspevkov

  7
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O mikomi

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Telekom posiela sms na výzvu o zaplatenie faktury,robia to týždeň dopredu ked ešte mi faktúra ani nedošla.To nemajú čo robiť v Telekome len zbytočne buzerovať ľudí?
 2. V Telekome to urobili na **piip**,keď s tým má problém kopec ľudí.Nerozumiem ako ničo také mohli vypustiť.
 3. Mám doma tri počítače a ani na jednom mi nejde spustiť magiogo,ako píšú vyššie všetko som preinštaloval,a napriek tomu to nejde.Len mi vypisuje že stream je načítaný otvarám,a dalej sa nič nedeje.poradte čo stým robiť. Aj to som urobil na jednom počitači,a stále dookola to isté.Celé je to o ničom, keď to nefunguje podla návodu.
 4. Mám doma tri počítače a ani na jednom mi nejde spustiť magiogo,ako píšú vyššie všetko som preinštaloval,a napriek tomu to nejde.Len mi vypisuje že stream je načítaný otvarám,a dalej sa nič nedeje.poradte čo stým robiť.
 5. Po nainštalovaní prehrávača a stiahnutí pluginu,mi nejde prehrávač,len mi vypisuje stream načitaný,otváram ale nič sa nedeje.Už som preinštaloval PC aj chrome,aj tak to nefunguje,poraďte.
 6. Prečo nefunguje prehrávač magio go na chrome?Na firefox t o ide aspon v obmedzenom režime.Ako som videl na forach,tak tento problém sa ťahá dosť dlho.Buď to opravte konečne,alebo to celé zrušte.Za dva roky ste to už mali dávno opraviť.
 7. Pri registrácii na magio go,po zadaní id kodu mi stále vypisuje nespravný kod.A kod som zadal dobrý,ako mám dalej postupovať?