sasala.milos

Člen
 • Počet príspevkov

  17
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O sasala.milos

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 • Narodeniny: 11.09.1993

Nedávni návštevníci profilu

285 zobrazení profilu
 1. vyskúšané, KODI ide nainštalovať bez problémov cez google play.
 2. Nemáte náhodou aktívne presmerovanie hovorov?
 3. Na prípadnú reklamáciu, ak to príde reklamovať iná osoba stačí doklad o kúpe - pokladničný doklad.
 4. stream on nebude fungovať dáta sa budú započítavať, kedže operátor nemá ako identifikovať že prenášaš napriklad videá z youtube. v dátovej prevádzke je iba ip adresa VPN.
 5. Ak ide volat/sms určite roaming povoleny je. Treba povolit v nastaveniach telefónu aj položku dátový roaming (na androidoch je to predvolene vypnuté)
 6. Pri streamon je potrebné využívať mobilnú aplikáciu, pri nej sa dáta neodpocitavaju, pri PC verzii napríklad cez prehliadač sa odpocitavat budú, lati to pri všetkých službách ktoré sú zaradené v streamon.
 7. zoradenie kanálov sa dá spraviť aj v aplikácii magio go, tam je to pohodlnejšie
 8. 1 fakturačné obdobie (1-31) ma splatnosť okolo 18,19, 4 fakturačné obdobie (22-21) ma splatnosti okolo 8. Máš tým pádom 4 obdobie, požiadaj o zmenu na 1
 9. aby to išlo viac ako 100 mbit tak je potrebné mať aj kabeláž do 1gbit a pc musí mať 1gbit sietovú kartu (staršie zariadenia mali 100 mbit, takisto staršie káble mali max. rýchlosť 100 mbit)
 10. Skontroluj ci máš správne nastavený dátum, hlavne rok. Často je problém ze dátum je mimo rozsah certifikátu
 11. Ak si dávaš iba internet sú 2 možnosti: - vlastné zariadenie - prenajaté zariadenie za 0,49 € mesačne Ak si dávaš aj TV dostaneš od telekomu HAG - vtedy sa už mesačný prenájom neplatí. HAG ti môže poskytovať aj wifi, ani vtedy prenájom neplatíš. Ak chceš využívať vlastné zariadenie na wifi, na HAGu sa vypne wifi (KZ bez Wifi) a stačí kablom prepojit HAG od telekomu s tvojim zariadením - nemusí to už byť VDSL modem, stačí klasický router, s tým že TV sa pripája do portov na HAGu od Telekomu.
 12. Tvoj router podporuje len ADSL takze na VDSL nie je vhodný. telekom na vdsl dodáva zte entry II ako štandardný, Sercomm speedport+ ako premium.
 13. 3,9 GB
 14. program XL volania má 1GB dát - pevné služby v magente robia zľavu z mesačnej ceny. https://www.telekom.sk/wiki/volania/happy happy paušály prestali byť v ponuke zhruba máj/jún.
 15. novú sim kartu Vám vydajú na ktorejkoľvek pobočke, prípadne splnomocnenej osobe (splnomocnenie musí byť overené notárom).