sasala.milos

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O sasala.milos

 • Hodnosť:
  Asistent
 • Narodeniny: 11.09.1993

Nedávni návštevníci profilu

118 zobrazení profilu
 1. 1 fakturačné obdobie (1-31) ma splatnosť okolo 18,19, 4 fakturačné obdobie (22-21) ma splatnosti okolo 8. Máš tým pádom 4 obdobie, požiadaj o zmenu na 1
 2. aby to išlo viac ako 100 mbit tak je potrebné mať aj kabeláž do 1gbit a pc musí mať 1gbit sietovú kartu (staršie zariadenia mali 100 mbit, takisto staršie káble mali max. rýchlosť 100 mbit)
 3. Skontroluj ci máš správne nastavený dátum, hlavne rok. Často je problém ze dátum je mimo rozsah certifikátu
 4. Ak si dávaš iba internet sú 2 možnosti: - vlastné zariadenie - prenajaté zariadenie za 0,49 € mesačne Ak si dávaš aj TV dostaneš od telekomu HAG - vtedy sa už mesačný prenájom neplatí. HAG ti môže poskytovať aj wifi, ani vtedy prenájom neplatíš. Ak chceš využívať vlastné zariadenie na wifi, na HAGu sa vypne wifi (KZ bez Wifi) a stačí kablom prepojit HAG od telekomu s tvojim zariadením - nemusí to už byť VDSL modem, stačí klasický router, s tým že TV sa pripája do portov na HAGu od Telekomu.
 5. Tvoj router podporuje len ADSL takze na VDSL nie je vhodný. telekom na vdsl dodáva zte entry II ako štandardný, Sercomm speedport+ ako premium.
 6. 3,9 GB
 7. program XL volania má 1GB dát - pevné služby v magente robia zľavu z mesačnej ceny. https://www.telekom.sk/wiki/volania/happy happy paušály prestali byť v ponuke zhruba máj/jún.
 8. novú sim kartu Vám vydajú na ktorejkoľvek pobočke, prípadne splnomocnenej osobe (splnomocnenie musí byť overené notárom).
 9. ak máte inkaso je potrené príst na pobočku to zmenit a potom v novej banke zadať inkaso. ak platíte prevodom tak nie je potrebné nič meniť, stačí iba dodržiavať variabilný symbol
 10. aká je presná adresa?