bozinko8

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O bozinko8

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Na toto aj ja čakám ale počítam tak 2 týždne zhruba od 7.1 ako to vyšlo vonku...
 2. Áno určite budem kontaktovať zajtra ale ďakujem.. Ono ide Oto že ona mi povedala ze kuriér bude mať 23. 12 už telefón aj zmluvu u seba.. Nechápem prečo som teda nedostal email s objednávkou....
 3. Zdravím dňa 19.12. som volal na infolinku chcel som predlžiť zmluvu a zobrať novy telefon z dovodu že to cez internet nešlo.. .. pani mi všetko ochotne spravila cez infolinku ale bohužial od vtedy mi neprišla objednávka na email ani sms... preto sa chcem spytať čo sa deje ked som naposledy predlžoval zlmuvu tak hned do par hodin mi prišiel email z objednávkou... Dakujem za odpoved
 4. Ďakujem veľmi pekne .. držím palce nech to príde čo najskôr ? ja ich budem asi tiež otravovať. Denno denne.. ja som v stredu objednával telefón aj s predĺžením zmluvy takze dufam že do piatku to príde lebo ak nie zruším objednávku ?
 5. Ďakujem za odpoved ..takze tam treba stále volať ?? A naháňať ich ??ako ja som v Telekome už 6 rokov a zatiaľ som snimi problém absolútne nemal ... ale vidím že už začínajú problémy ..ak to pôjde takto ďalej zmením operátora ...som zvedavý hádam to do piatka príde ..
 6. Mne povedali že ak má nebudú kontaktovať tak že už sa mi ozve len kuriér , a ten zevraj príde do 3 pracovných dni . Aj SMS mi taká prišla , takze uvidíme.. a už ti to došlo ??