kmetekova

Člen
 • Počet príspevkov

  19
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O kmetekova

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Dobrý deň, nejde mi korektne archív, pri niektorých reláciách píše Neznáma chyba. Už som aj preinštalovala Firefox a neopravilo sa to. Pozerám Magio GO na notebooku. Kmeteková
 2. Vo Firefoxe je zvuk zladený s obrazom. Dokonca to ani neseká, až na televízny program TLC. Ten archív naozaj nieje (cca) presne od - do, ale to bolo aj v starej verzii. Mne osobne toto až tak nevadí. Respektíve zvykla som si :-).
 3. Dobrý deň, zvyknem pozerať cez Magio GO program TLC a ten mi stále seká, aj vo Firefoxe. Tento program nie je archivovaný, t.j. zrejme sa nikde neukladá, takže si ho neviem posunúť dozadu a takto vyriešiť tento problém. Viete mi niečo poradiť? Prípadne dalo by sa s tým niečo robiť? Kmeteková
 4. Posuv v čase je možný dvoma prstami na touchpade vpravo alebo vľavo.
 5. Archív je dostupný cez TV program, ale nie hore v menu, ale nižšie je ružový obdĺžnik ... Posúvať čas sa dá dvoma prstami na touchpade vpravo a vľavo. Ako je to s myškou neviem, treba vyskúšať.
 6. Ja som mala kedysi podobný problém - pomohol nový počítač :-(. Aj keď to nové rozhranie - nejde to ani s tým?
 7. Ešte k tomu posúvaniu v čase (nie dni, ale čas) - mne to funguje, keď dám na touchpade dvoma prstami vpravo alebo vľavo. Neviem, ako by to bolo s myškou, možno pravé tlačítko a doprava a doľava. Alebo ľavé tlačítko. Som "staršia" generácia, takže v moderných technológiách nie som až taká zbehlá :-) Fungujem systémom pokus - omyl.
 8. Keď si to dám cca 1,5 až 2 minúty dozadu, tak už mi to neseká. Aj to je riešenie, aj keď ideálne by bolo, keby len dočasné.
 9. Ešte ma napadlo, že nie hore v menu TV program, ale je tam nižšie taký ružový obdĺžnik, tiež je tam TV program ...
 10. Nuž s tou Markízou je to bieda, dala som si najnižšiu kvalitu obrazu, obraz nic moc a i tak to seká. Mohli by s tým niečo spraviť, pretože naozaj si myslím, že chyba nie je u mňa. Ostatné programy sú v pohode.Teda neskúšala som úplne všetky, iba naše, tak dúfam, že budú v pohode ostatné.
 11. Mne to ide, keď kliknem na daný deň hore (Po-Ne), tak mi zobrazí program v daný deň a posledných 7 dní je tam aj krúžok so šípkou, akože sa to dá prehrať. Aj mi to prehrá. Viac ako 7 dní nebol archív ani predtým.
 12. A čo mám teda spraviť, aby mi to nesekalo? Mám nový notebook, cca pol ročný a nebol ani najlacnejší, takže u mňa by teoreticky chyba nemala byť ...
 13. A na ten archív sa dá dostať, len je to tam zašité pod TV program. Tam sa zobrazia aj predchádzajúce dni.
 14. Navyše zrejme Markizácke programy (Doma) aj sekajú ... Fakt mohli nechať starú verziu a poriadne otestovať tú novú.
 15. Aj mne sa na chvíľu zjavil nový dizajn. Nefungovali mi iba dve veci: 1. Markíza nemala zladený obraz a zvuk (rozdiel bol asi 2-3 slová, čo je dosť) 2. Nezmizla mi myška na obrazovke, čo dosť vadí pri pozeraní TV. Pozerám Magio GO cez pc, sem-tam na tablete. A ešte mám pocit, ako keby to znovu nemazalo zaregistrované zariadenia. Mne ten nový dizajn až tak nechýba, bola som spokojná so starým. Ale zvyknem si, čo už,