livinkal

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

5 Neutrálna

O livinkal

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Mne sa páčia technické riešenia problémov. Mne ako laikovi do techniky veľmi pomohli. Hlavne cez fórum. Vďaka celému tímu.
 2. Ešte raz ti ďakujem a prajem pekný deň.
 3. Áno, dala všetko zablokovať.
 4. Dobrý deň, Terka, ďakujem za Vašu reakciu. Som veľmi rada, že toto fórum existuje a pomáha ľuďom. Určite si tu vždy niečo nájdem. Hlavne ďakujem všetkým, ktorí pomohli.
 5. Dobrý deň, takže, môj problém vyriešil telefonát na zákaznícku linku, kde mi jedne veľmi dobrá duša dala telefónny kontakt a emailovú adresu na firmu, ktorá môj problém vyriešila. Som im veľmi vďačná, že mi pomohli so zrušením danej sms hry. Touto cestou sa chcem poďakovať aj Jurajovi0506, že ma naviedol na správny smer, aby som to riešila na zákazníckej linke Telekomu. Sú tam veľmi ochotní operátori a fakt pomôžu. Každému do budúcna odporúčam, aby si dávali pozor na hry, súťaže, reklamy a pod. Ešte raz všetkým veľká vďaka.
 6. Veľmi si mi pomohol. Všetko som si napísala, ako si mi ty navrhol a zajtra to poviem v telefonickom hovore. Veľmiti ďakujem za pomoc. Určite ti dám vedieť, ako som dopadla. Dúfam, že sa zbavím spoplatnených sms správ.
 7. Zajtra ráno tam hneď zavolám a poviem im, aby mi zablokovali všetky audiotextové hovory a prémiové sms-ky s vysokou tarifou.
 8. Všetky prichádzajúce sms-ky som automaticky mazala,lebo som to brala ako obťažujúce a vôbec som si neuvedomila, že sú spolpaltnené:-(.
 9. Ahoj,ďakujem za pomoc. Zajtra sa chystám priamo do predajne, ale neviem, či mi pomôžu. Niekde som čítala, že zablokovaním daného čísla sa mi síce správa v mobile neobjaví, ale na faktúre áno.
 10. Dobrý deň, potrebujem pomoc. Už druhý mesiac mi vyskočila cena na faktúre. Zistila som podľa podrobného výpisu, že platím za prichádzajúce sms-ky v akejsi súťaži,na ktoré neodpovedám. Pravdepodobne som sa nejakou formou dostala do podvodnej súťaže. Neviem zistiť ani deaktivizáciu danej súťaže. Mohlo sa to stať pri manipulácii s PC. Z podrobného výpisu som zistila iba ich mobilné číslo. Písala som dnes aj operátorovi,ale ešte mi neodpísali. Prosím o veľkú pomoc, aby mi tie sms-nechodili. Čo mám robiť? Vopred ďakujem.