ImrichHybky

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O ImrichHybky

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. July68, vami uvádzaná sadzba za testera je pre špičkových testerov s príslušným vzdelaním a skúsenosťami. Pre uvedené potreby sú bežné sadzby v rozmedzí 5 až 8 € na hodinu, čo je 40 až 64 € na bežný pracovný deň. Požadovaná úroveň testerov pre túto výzvu Telekomu bude závislá od pripravovaných testovacích scenárov. Počítam, že testovanie v jednotlivých testovacích scenároch bude v dĺžkach 2-4 hodiny, takže by zodpovedajúca odmena mala byť v rozmedzí 10 až 32 €, čomu však poskytnutie denného dátového balíčka nezodpovedá. Tu sa rozhodne prikláňam k názorom o charite, ktorú by rád Telekom aplikoval vo svoj prospech. Telekom neodsudzujem za jeho pokus. Naopak fandím otvorenosti, že chce svojich klientov involvovať do svojho vývoja, ale mal by ich aspoň trochu lepšie ohodnotiť, pokojne zodpovedajúcim znížením sadzieb za služby, ktoré testeri bežne od Telekomu dostávajú a platia za ne. Druhá otázka je zodpovedajúce ošetrenie legislatívy a daní, čo by však nemal byť zásadný problém.
 2. Triedim odpad, na vybraný tovar používam bavlnené sieťky, na nákup nosím via ako 10 rokov používané nákupné tašky, používam úsporné termostatické vodovodné batérie s obmedzením teploty na 38 ° Celzia a atď.
 3. 1. Skupina sa dá meniť podľa časti III. ods. 7.3 Osobitných podmienok 2× za rok. 2. Zadarmo sú v skupine volania z mobilu a SMS navzájom medzi členmi skupiny.