Mitthys

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O Mitthys

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Ano dobre napísané ,ale treba si zobrať ponaučenie. Toto sa dalo očakávať keďže sme si porušili pevné linky a tefonne budky.Tento stav sa môže kedykoľvek zopakovať a všetky služby v tom prípade prestanú fungovať. .Koľkí z Vás má zabezpečenie chaty alebo iného objektu cez Telecom. Kde vo svete to tak vypadá. Neexistuje náhrada a čase krízy sa toto dá na 100 % očakávať . Potom budú fungovať len poštové holuby albo inkurantné vojenské poľné telefony . Podnikatelia by rozhodne mali mať náhradu v podobe pevnej linky. .Ak si nietkto spomenie na film Armagedon tak tam svet zachraňovali rádioamatéry ...!!!! a tí jedinný sú schopní cez ARES zabezpečiť aké také spojenie so svetom v čase krizý.
 2. Nedávno som čítal na jednej diskusii www. zive.sk v súvislosti s novými paušálmi kde sa diskutujúci tvrdo vyjadrovali k tejto téme a okrem iného jeden z nich písal že ak niekto má na SIM zapnuté LTE tak nie je možné sa mu dovolať a Telecom má s tým problém ??? pri reklamácii tohoto stavu odporúčal nechať zapnutý telefon na 3G .Išlo o podnikateľov že im neprichádzajú volajúce hovory. Môžete sa vyjadriť k tomuto problému a čo je ne tom pravdy ?? Druhá otázka ,ako chce Telekom riešiť pokrytie signálom v takých častiach Slovenska ,keď som nútený využívať sieť Orange alebo O2 ,ktorí s tým nemajú problém . Nie je možné technicky a perspektívne riešiť tento stav cestou národného roamingu ktorý by tento problém vyriešil pre klientov telekomu ???
 3. Ako čítam tak sa Telekom rozhýbal v nejakých ponukách na vianočný trh ale nechápem aký to má mať efekt, pre jednotlivca ?? Mám paušál a chcel by som 50% zľavu na paušál ako 19 ročný stály klient ,tak sú mi dva paušály nanič.Prečo nerobia ponuku bez podmienky aktivovať jeden paušál za plnú cenu ?? Takže aby som bol konkrétny za 20€ dostanem od O2 strieborný paušál a teda prejdem a musím odísť od T-comu lebo mi nevedia nič dobré ponúknuť. Ponuka telefonov je úbohá ,a preto nevidím už žiadny dôvod tu zostať . Fórum nikto nerediguje a nikto neodpovedá z kompetentných pracovníkov .
 4. Ako čítam tak sa Telekom rozhýbal v nejakých ponukách na vianočný trh ale nechápem aký to má mať efekt, pre jednotlivca ?? Mám paušál a chcel by som 50% zľavu ako 19 ročný stály klient ,tak sú mi dva paušály nanič.Prečo nerobia ponuku bez podmienky aktovovať jeden paušál za plnú cenu Takže aby som bol konkrétny za 20€ dostanem od O2 strieborný paušál a teda prejdem a musím odísť od T-comu lebo mi nevedia nič dobré ponúknuť. Ponuky telefonov je úbohá ,a preto nevidím už žiadny dôvod tu zostať . Fórum nikto nerediguje a nikto neodpovedá z kompetentných pracovníkov