mkovac01

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O mkovac01

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. už som to reklamoval,uvidime čo bude dalej.Poslali mi novu zmluvu ,tu som im nepodpísal ,s tým že pokial nedodržia původnu tak končím.
 2. je možne vypovedať zmluvu pre nedodržanie zmluvy zo strany T-comu?
 3. problem je presne ten istý ako u mna t_com stale nabera nových zakazníkov a linky to nezvladaju,ale to ti nepriznaju hlavne že platíš
 4. odpoved je jednoduchá,pripojili na našej ulici nových zákazníkov a llinky to nezvladaju, ,..... hlavne že idu prašule a na kvalitu sa vysr...
 5. ja nechcem navýšiť ,ta linka fungovala 5rokov bez problemov.mal som XL magio internet a M magio televíziu..Z večera do rana (zo soboty na nedelu minulý týždeň) to začalo sekať.Keď prišiel technik tak mi povedal že je to preto že som ďaleko od prípojky,tak mi musí znížiřť rychlosť internetu na M ,To t-com prekopal cez noc prípojku???
 6. ja som mal 5 rokov magio XL ktore 5 rokov fungovalo bez problemov.potom zrazu z jedneho dna na druhý mi to začalo sekať,na čo technik z t-com zareagoval že som ďaleko od prípojky (z večera do rána sa prípojka vzdialila!!!),a znížili mi rychlosť o polovicu a vy chcete ešte aby Vám zvýšili?? Priberaju stále nových zákazníkov na DSL linky ktoré to nestíhajú,,skorej počítajte že vám rýchlosř znížia.