nyuszu

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O nyuszu

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Môžeš mi toto vysvetliť? Ja som zatiaľ žiadnu zľavu nedostal. Len by som bol zvedavý, prečo.
 2. Dobrá otázka. Ja som členom jednej skupine už mesiace, a žiadnu zľavu nemám, hoci som podľa tabuľky mal dostať aj ja.
 3. Môže mi niekto vysvetliť, ako je to so zľavami z mesačného paušálu pri skupine Magenta 1? Ja som vstúpil v mesiaci september do jednej skupiny Magenta 1, kde bol jeden paušál Happy (väčší ako M), internet a Magio televízia. K tomu som pristúpil ja s programom Happy M, neskôr ešte jeden člen s Happy XS a ďalší člen s Happy M. Od začiatku som nedostal z môjho paušálu žiadnu zľavu. Môže mi niekto prezradiť, prečo? Podľa týchto informácií ani nemám na to nárok? Ďakujem za odpovede!
 4. Ahojte! Je to možné, že už som dva mesiace členom Magenta skupiny, spolu so správcom, dokopy máme 2 mobilné služby (M a XL volania), a k tomu ešte 2 pevné služby (internet a Magio TV), a doteraz som nedostal žiadnu zľavu z môjho mesačného programu. Okrem mňa nemá ani správca zľavu, ani tretí člen skupiny (s programom len XS). Prešlo už odvtedy druhé fakturačné obdobie, čo som členom. Ani nikde vo faktúre nie je ani zmienka o tom, že by som bol členom nejakej skupiny, a mal by som právo na nejakú zľavu. Má niekto podobné skúsenosti?