david.matus

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O david.matus

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Urobím to teda tak, ... .md
 2. Dobrý deň. Prosím, poradili by ste nám, ako možno zrýchliť internet v byte? Máme Magio Internet XL, a Wi-Fi router (Huawei HG8245H) skrytý za plechovými dvierkami inštal. skrinky pri vchodových dverách dvojizbového, malého bytu... Máte nejaké skúsenosti, ako to zlepšiť? Výmena routra za silnejší? Iné umiestnenie? Totiž – pri snahe sledovať napr. NETFLIX v 4K na 4K TV to už cítiť - nejde to tak, ako by malo. Ďakujem veľmi pekne za tipy. Pekný večer. PS: Ak Apple TV 4K k TV pripojíme priamo novým káblom na internet a nebudeme sa spoliehať na Wi-Fi, bude rýchlosť vyššia?
 3. Pozdravujem, jasné, prehliadač ponúkne aktualizáciu alebo to môžem aj manuálne zakaždým napísať to nové heslo. SKúšal som už absolútne všetko. Nejde nič. Nerozumiem tomu.
 4. Dobrý deň, mám problém s prihlásením do Magio Go. Akoby som zabudol heslo. Požiadal som si preto o nové, mail prišiel na správnu adresu aj so správnym menom: Matúš Dávid, no po zmene hesla ma automaticky neprihlási, neuloží nové heslo a opäť vypisuje heslo / meno ako nefunkčné. Kde môže byť, prosím, problém? Ďakujem za odpoveď.