jozefkalamen

Člen
 • Počet príspevkov

  14
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

4 Neutrálna

O jozefkalamen

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Áno, ale treba napísať mobilné číslo. Inak sa Vás nemôžem pridať.
 2. Ja som zatiaľ spokojný. Rôzne odpovede na svoje otázky som tu našiel. Keby sa trošku zmení dizajn celého fóru. Príde mi to tu trošku neprehľadné. Inak je to asi všetko v pohode.
 3. Pošlite číslo.
 4. Pevné služby tam zatiaľ nemám. Pošlite číslo.
 5. Ahojte. Ak by niekto chcel, môžem si ho pridať do Magenty.
 6. Vraj je číslo už v inej Magente.
 7. Mám magenta skupinu. Chceš pozvať?
 8. Aké služby už máte v skupine?
 9. Ahojte ľudia. Založil som skupinu Magenta 1 a hľadám nejakých členov do skupiny. Ja som PO, takže už len FO. Ak máte paušál Happy M a vyšší, tak píšte. Vyždímame nejaké zľavy za paušály. Pekný deň :-)
 10. Tiež mi to nefungovalo, no potom som požiadal o PID kód (keďže číslo mám na SZČO). Kód mi smskou poslali a už mi to ide.
 11. Nájdi mi na Slovensku ponuku pod 40€, kde budem mať sms neobmedzene, volania neobmedzene, 6GB dát, 1000 minút do zahraničia, nový mobil k paušálu + ako darček ďalší mobil. Kľudne daj link, rád pozriem a zvážim ponuku. Ďakujem ?
 12. Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, či si môžem predĺžiť viazanosť skôr, ako mi končí tá aktuálna (aktuálna končí až koncom februára 2018)? Môžem si to vybaviť cez internet a dostanem k tomu nový mobil + darček (tablet)? Momentálne platím za paušál XL 36,19€. Tento paušál by som chcel predĺžiť, no po prepočte na Vašej stránke mi píše, že XL paušál s novým mobilom ma bude stáť 41,99€. Viem dostať za vernosť nejakú zľavu? Mám na to nárok, keď som v Telekome od roku 2010? Momentálne mi započítavajú do faktúry "Happy vernostná zľava 7%" a "Zľava do faktúry 2 eur". Budú mi zľavy pokračovať, ak si to vyriešim cez internet? Ďakujem za bližšie informácie. Pekný deň :-)
 13. Dobrý deň, chcel by som Vás požiadať o zaslanie PID kódu. Chcem totiž pridať svoje číslo na Môj Telekom. Ďakujem.