jozefkalamen

Člen
 • Počet príspevkov

  12
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O jozefkalamen

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Pošlite číslo.
 2. Pevné služby tam zatiaľ nemám. Pošlite číslo.
 3. Ahojte. Ak by niekto chcel, môžem si ho pridať do Magenty.
 4. Vraj je číslo už v inej Magente.
 5. Mám magenta skupinu. Chceš pozvať?
 6. Aké služby už máte v skupine?
 7. Ahojte ľudia. Založil som skupinu Magenta 1 a hľadám nejakých členov do skupiny. Ja som PO, takže už len FO. Ak máte paušál Happy M a vyšší, tak píšte. Vyždímame nejaké zľavy za paušály. Pekný deň :-)
 8. Tiež mi to nefungovalo, no potom som požiadal o PID kód (keďže číslo mám na SZČO). Kód mi smskou poslali a už mi to ide.
 9. Nájdi mi na Slovensku ponuku pod 40€, kde budem mať sms neobmedzene, volania neobmedzene, 6GB dát, 1000 minút do zahraničia, nový mobil k paušálu + ako darček ďalší mobil. Kľudne daj link, rád pozriem a zvážim ponuku. Ďakujem ?
 10. Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, či si môžem predĺžiť viazanosť skôr, ako mi končí tá aktuálna (aktuálna končí až koncom februára 2018)? Môžem si to vybaviť cez internet a dostanem k tomu nový mobil + darček (tablet)? Momentálne platím za paušál XL 36,19€. Tento paušál by som chcel predĺžiť, no po prepočte na Vašej stránke mi píše, že XL paušál s novým mobilom ma bude stáť 41,99€. Viem dostať za vernosť nejakú zľavu? Mám na to nárok, keď som v Telekome od roku 2010? Momentálne mi započítavajú do faktúry "Happy vernostná zľava 7%" a "Zľava do faktúry 2 eur". Budú mi zľavy pokračovať, ak si to vyriešim cez internet? Ďakujem za bližšie informácie. Pekný deň :-)
 11. Dobrý deň, chcel by som Vás požiadať o zaslanie PID kódu. Chcem totiž pridať svoje číslo na Môj Telekom. Ďakujem.