bronxbuci

Člen
 • Počet príspevkov

  3
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O bronxbuci

 • Hodnosť:
  Čestný člen
 1. Ďakujem, mobil som mal v horizontálnej polohe, preto som to nevidel A mám aj Windows (dualboot s Ubuntu), len je to otravné meniť systém, keď si chcem len pozrieť napr. Športové noviny (našťastie mám aj LiveTV od Skylinku, ktorá funguje aj pod Ubuntu)
 2. Zdravím, chcel by som sa opýtať, či je nejaká možnosť na manuálne nastavenie kvality pri aplikácii na telefón (konkrétne pre iOS). Veľmi by sa mi to hodilo, nakoľko ak niekedy chcem pozrieť nejakú časť zápasu a som na mobilných dátach v LTE pokrytí, tak mi to vezme celkom veľkú porciu dát z balíčka, pričom by sa to dalo určite zregulovať nižšou kvalitou streamu. A rovno sa opýtam aj na druhú otázku - je nejaká šanca, že si budem niekedy vedieť pozrieť magiogo cez Chrome na Ubuntu? Stále píše, že stream je načítaný, ale obraz nikde (viem, že linux nie je podporovaný, ale smerujem k tomu, či niekedy bude). Ďakujem
 3. Zdravím, je možné prehrávať rádiové stanice prostredníctvom magioboxu KAONMEDIA NS1140? A ak áno, tak aké - nájdem niekde zoznam? Čo som trochu googlil, tak ľudia písali, že to s magioboxom značky KAON ide, avšak v menu som síce našiel položku Internetové rádiá, ale po stlačení OK sa nič nedeje a neviem to potvrdiť. Vďaka.