Uboot

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O Uboot

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Mám dobrý kalendár? Veď je iba polovica júna a vy tu píšete až o auguste ?? Mať tak neschopného človeka vo svojej firme tak už je bez práce vážení !! Vám ale dni ba dokonca aj roky moc nehovoria.. Keď človek vidí o čo tu ľudia na fóre majú záujem a vy rozhadzujete prachy na nikým neželané utopistické projekty, ktore zhltnú nemalé financie, je mu do plaču, prípadne vám "znalec" Tereza oznámi že zmazala duplicitnú tému, ale odpoveď už nečakajte, aj keď je za to platená, takže asi tak!!
 2. Ja som tiež kedysi volal na technickú podporu a doniesol mi technik iný "použitý" mastný asi od niekoho ineho a ten nový čo mal dať mne posunul niekomu inému. Skús pozrieť aj na bazos.sk tam som videl kedysi nejaké na predaj za smiešne ceny, už keď na teba oficiálne kašlú !!
 3. Kedy už telekomáci na IPTV pridáte jediný normálny program Prima Zoom HD? Všetky sračky, kde sú len stupídne programy na výplach mozgov ste do HD preklopili, ale normálne dokumenty nie, a pritom na satelite to máte od marca!!!
 4. Najsmutnejšie na tom je, že prácu ohľadom všetkého majú hotovú, stačí to len pripojiť na "KÁBEL" kedže všetky možné podklady sa vybavovali pri zavádzaní sat Magio.. Tereza namiesto, aby nám odpovedala, tak zo seba vyplodila, že skryla duplicitný príspevok, WTF?? Tak som jej písal, že mi je úplne jedno čo urobila s mojím príspevkom, ale radšej by mala napísať odpoveď, nakoľko zo toho pozostáva jej práca, a nie upratovanie príspevkov !! Ináč takéto jednanie je typické pre telekom !!
 5. Aby teda Tereza nezmazala duplicitnú tému, znova položíme rovnakú otázku: Kedy konečne pridáte Prima Zoom HD na IPTV ??? Na satelite je v ponuke vyše 2 mesiacov... Dúfam, že tentoraz nám odpoviete! Vďaka
 6. Zrušenie SD balastu je logický krok smerom k platiacemu zákazníkovi, ktorý keď vidí ako konkurencia maká, tak tu máme pocit, že spíme od treťohôr Samozrejme je podstatnejšie pridať low costovu tv Folklorika za pár drobných a tváriť sa čo pre zakazníka nerobíme. V podstate tu na fóre o takú kravinu neprejavil nik záujem, ale vyfabulované výsledky z ľahko ovplyvnitelních píplmetrov nám tu predhadzujú ako dogmu. Sorry zničiť systém set top boxov downgradom a ponúkať to o čo nieje záujem v súčastnosti dokážete iba VY. Prima Zoom HD na IPTV mal byť logickejší krok ako suplovať verejný sektor ktorý o folklóre ma niekoľko relácií, a nie treťotriednemu obsahu venovať celú stanicu !!
 7. #Pepsi: Telekom ti v živote neodpíše!!! Vždy dostaneš email plný nič nehovoriacich kecov a prázdnych fráz s odkazom na niekoho iného, ktorý o tom aj tak nemá ani páru.
 8. Zdravím vás, kedy konečne pridáte Prima Zoom HD na IPTV ??? Na satelite je v ponuke vyše 2 mesiacov...
 9. Zdravím vás Kedy môžeme očakávať vypnutie rozmazaného sdčka prima zoom za jeho normálnu HD verziu hodnú 21. storočia?? Díky