hagarko1974

Člen
 • Počet príspevkov

  21
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O hagarko1974

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Dobrý den chcem sa spýtať prečo je na Magio cez optiku napr: Prima ZOOM v SD kvalite a na magio GO je v HD kvalite? A poslednú dobu vo večerných hodinách sa začal kockatieť obraz na rôznych staniciach (ved sa hovorilo že žiadne kockatie obrazu na optike nebude). Ďakujem.
 2. Toľko pozerám do mobilu až sa mi pokazil zrak...
 3. Ok ale mne tu dáva že momentálne nedostupný, ale nemaju napísane že kedy bude (to som chcel vedieť) - https://eshop.telekom.sk/category/all-devices/list/product_listing/product/XBOX-**piip**-X?variantId=HW3027&tariffId=RP1140&filter%5B%5D=filter.device_category%5B%5D%3DSmartf%C3%B3ny%2CNotebooky+a+konzoly&instalmentId=24&deviceList=device+list+section
 4. Dobrý den chcem sa spýtať ak niekto bude vedieť že kedy budete mať naskladnený nový Xbox X? Dakujem za odpoved.
 5. Super diki
 6. Dobrý den chcem sa spýtať ako zistím napr.pri paušále či je konkrétny mobilný telefón (hodinky,konzola...) na sklade?
 7. Ok dakujem za odpoved.
 8. Nie rýchlosť internetu to viem ale myslím rýchlosť alebo signál wifi.
 9. Dobrý den možno blbá otázka len sa chcem spýtať ked mám magio internet - L 120/20Mb/s a keby som si dal - M 30/3Mb/s spravilo by to nejaký rozdiel v rýchlosti wifi signálu? Diki za odpoved.
 10. Dobrý den je možne pozerať na Xiaomi Mi Tv Box S - Magio Go od Telekomu? (nainštaloval som ju ale nejde spustiť že nekomunikuje server).
 11. Triedim odpad doma,starám sa o okolie svojho domu - vysádzam kríky,kvety .....
 12. Dakujem
 13. Dobrý den len sa chcem spýtať, na súťaže v appk.Telekom o kolobežku (iPhone) kde sa dajú zistiť výhercovia. Dakujem
 14. Dobrý den chcem sa spýtať predlžoval som si zmluvu na Internet a TV a že zmluvy mi prídu kurierom a že mi tam pridajú dve nové EASY karty,a kurier mi priniesol iba EASY karty + papiere na EASY ale žiadne nové zmluvy na predlžený internet a TV,prídu mi ešte alebo mám ist na pobočku? Dakujem
 15. Dobrý den chcem sa spýtať v novej Telekom app sa nedá dobíjať EASY z paušalu ako to bolo v starej je tam iba cez kartu banky,nie je možné to tam pridať? Dakujem hagarko.