Kirkoslav21

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Kirkoslav21

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Priznám sa, že sa tvrdého resetu obávam aj keď od toho manuál mám. Totiž už pri prvotnej optimalizácii WLAN a pod. vecí sme mali problémy ale ako tak pozerám tak nič iné mi nezostáva... Obávam sa aj toho, že ma to aj po tvrdom resete nedá na ten administračný panel.
 2. No tento router sme dostali pri zakúpení toho chytrého balíka cca. pred 3 rokmi.. všetko funguje až doteraz keď som nútený sťahovať väčšie súbory tak vidím, že download je 6,1 Mbp/s pri čom využívame/platíme tieto 3 roky balík XL. A čo sa týka tej administrácie tak s tým mám tiež dlhodobo problémy, nedá sa mi dostať ani do login panelu. Píše: "K tomuto webu sa nedá pripojiť". Bývame v Sereďi.
 3. No tento router sme dostali pri zakúpení toho chytrého balíka cca. pred 3 rokmi.. všetko funguje až doteraz keď som nútený sťahovať väčšie súbory tak vidím, že download je 6,1 Mbp/s pri čom využívame/platíme tieto 3 roky balík XL.
 4. Balík máme zakúpený chytrý s internerom XL. Pokiaľ ma pamäť neklame tak čo som pozeral rýchlosť sťahovania by mala byť od 30 do 300 Mb/s. Žijeme v meste na rodinnom dome v okolí Trnavy... No a čo sa týka toho routeru tak je to model ZyxeL P-660HN-T3A .. viac parametrov vám bohužiaľ nie som schopný povedať.
 5. Dobrý deň, píšem Vám ohľadom uistenia či je to normálne aby mi mágio internet ktorý mám vedený cez telefón sťahoval dáta rýchlosťou max. 800 KB/S pri minímálnej vonkajšej spotrebe.. Nejde mi ani o tú rýchlosť ale pri sťahovaní väčších dokumentov a programov to v niektorých prípadoch zaberie aj 1/2 dňa čo je docela dlhá doba na nedostatok času. Zakúpený máme ešte jeden zo starších balíčkov ktoré sme aktivovali cca. pred 2-3 rokmi ktoré zahŕnali internet+TVmagio+telefón.