pajor.peto

Člen
 • Počet príspevkov

  5
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O pajor.peto

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. @EdoTak rozhodne netrepem nezmysli.. pausal ANO L za 25EUR bola standardna ponuka v ramci 24 mesacnej viazanosti bez mobilneho zariadenia, kedy sa poplatok znizoval na 25 EUR s DPH, a ako bonus bol 2GB/mesacne a k tomu samozrejme 10GB + 5GB v ramci Magenta 1... takze ziadna retencna ponuka, ale standardna ponuka platna v novembri 2018 Preto pisem, ze pre mna osobne je terajsia ponuka uplne uletena a irelevantna...
 2. Tak čoskoro mi končí viazanosť pre paušál ÁNO L za 25€ mesačne , kde mám 17GB dát aj s Magenta 1...a ponúkajú mi T Ideál 32, kde by som mal za 32€ 8GB...no nekúp to, to je ponuka ktorá sa neodmieta 😂😂😂 tak ak sa nič nezmení, dám Telekomu zbohom na 2 roky minimálne..
 3. U nás v Senci sme tiež zhruba v tomto štádiu,už mám tento kábel pretiahnutý za plot (podkopaný múr) a realizuje to forma Suptel...termín na zavedenie máme do 28.9.2018...
 4. Ja nemám nič proti e-Netu...len bývam v rodinnom dome a keď som sa informoval že koľko by ma to stálo nechať si pritiahnuť optiku do domu,tak to bola suma niekde na úrovni 3000€ a potom pravidelne platiť poplatky atď,takže ďakujem za tie peniaze mi to nestojí. A keďže káblom tu nič nemám okrem Telekomu,som nútený platiť si XL aj za cenu toho že mi to viac ako 10Mbps nejde,kvôli vzdialenosti od DSLamu..preto túžobne čakám na tú optiku 2 roky a týmto tempom to budú minimálne ďalšie 2 roky než sa aspoň začne niečo kopať:-( a keď sa informuješ na Infolinke,dockas sa odpovede “To je daň zato,kde bývate..”
 5. Zdravím,budúci týždeň 19.9.2017 vyjde oficiálne iOS 11 a zatiaľ na ňom nefunguje aplikácia Magio Go...má možnosť to niekto otestovať ?? U mňa po všetkých pokusoch o preinštalovanie aplikácie a iOS sa aplikácia otvorí,ale keď si dám prehrať akýkoľvek obsah tak sa len zobrazí hláška “Načítava sa” ale nič sa neudeje a to som to nechal asi 10 minút..