Kubino_123

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Kubino_123

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Rovnaký problém môže nastať v prípade, ak sa nachádza volaný účastník v oblasti s nedostatočnou kapacitou danej BTS v ktorej pokrytí sa nachádza. Ak sa toto hlásenie objavuje pravidelne pri jednom čísle, ktoré sa v danom čase nachádza na rovnakom mieste, môže byť problém na strane siete volaného účastníka.
 2. Ahoj @viliamhanusek1993 niektoré modemy a myslím že aj Asus patrí medzi tie, ktoré umožňujú povolenie takýchto služieb v menu zariadenia. Ak sa nemýlim tak po povolení sú tieto služby uvolnené na LAN porte 3 a 4. P.S.: Odporúčal by som mať v Asuse nainštalovaný najnovší firmvér určený pre dané zariadenie.
 3. Za 21 € XLko asi momentálne nedajú nikomu... alebo len niekomu kto je milion rokov v telekome. Sám som s retenciou komunikoval mesiac a nedohodli sme sa na ničom inom ako XLku v cene o ktorej hovoríš....
 4. @Juraj0506 Ahoj, som v Telekome už pár rokov, mal som pausal XL, už som po viazanosti, ale poslednú ponuku od ret. som dostal na 24 € za XL. Ako by som mohol získať ešte výhodnejšiu cenu/iné výhody?