Marosss

Člen
 • Počet príspevkov

  11
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Marosss

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Viem, že platené Magio GO spustím na Android boxe ale je otázne či na niektorom spustím aj to Magio GO k Magio TV. Ozaj s tým nikto nemá skúsenosť (niekto s predĺženou viazanosťou po 25.2.2021) ?
 2. Ty ale píšes o Magio GO Benefit (k magio internetu alebo paušálu) a ja píšem o Magio GO zadarmo k  Magio Televízii (to môžeš sledovať aj na Magio GO TV Boxe). https://www.telekom.sk/wiki/televizia/aplikacie-magio-go Ide mi ale o to, či sa to náhodou nedá sledovať aj na inom boxe.
 3. Dobrý deň, pôjde mi Magio GO zadarmo k Magio Televízi aj na nejakom vlastnom (Android) boxe alebo skutočne len na Magio GO TV Boxe?
 4. A mate typ na nejaky lacny, ktory bude fungovat s magio boxom motorola a arris? Dik
 5. Zdravím, všimol som si zvláštne správanie pri ovládaní magio boxu pomocou diaľkového ovládača. Napr. stlačím tlačítko EPG a EPG sa zapne a hneď vypne (akoby som stlačil tlačítko dvakrát). To isté si všímam pri zapnutom EPG a pri posúvaní sa v tomto prehľade (niekedy mi to proste skočí na program, akoby som stlačil tlačítko dvakrát). Samozrejme vidieť to aj pri iných situáciách, proste ja kliknem na diaľkovom ovládači tlačítko jedenkrát a správa sa to, akoby som stlačil nejaké tlačítko dvakrát. Je to dosť nepríjemné ale nestáva sa to vždy. Pozorujem to na oboch boxoch v domácnosti (Motorola aj Arris), každý má svoj diaľkový ovládač. Skúšal som vypnúť boxy z elektriky, reštartovať router, vymeniť baterky v ovládači ale bezvýsledne. Zdá sa mi to ako chyba rozhrania, alebo čo by to mohlo byť? Díky
 6. Zdravím, mám internet XL cez optiku a rýchlosť 300 mbps. Funguje to ok ale viackrát sa mi už stalo, že som dal náhodne zmerať rýchlosť cez LAN kábel a rýchlosť bola okolo 100 mbps. Tak som odpojil a opätovne pripojil LAN kábel k notebooku a už bolo všetko ok- čiže rýchlosť 300. Je to pre mňa záhada prečo je to tak, žeby sieťovka v notebooku?
 7. Moze byt, ze obe Discovery, len ja mam casto prepnute na ID tak si to vsimnem tam...a toto Telekom nejako rieši alebo sekanie je gratis k 24 mesačnej viazanosti?:)
 8. Zdravím, tiež vám na 2 sekundy často sekne program ID Xtra HD? Je to môj obľúbený kanál a klasická verzia šla dobre ale odkedy pozerám HD verziu (2 dni) tak to dosť často sekne. Magio mám cez novovybudovanú optiku u nás, tak nerád by som aby to takto (ne)fungovalo. Napr. take Digisporty HD pozerám často a tie idú výborne, takže chyba zrejme nebude u mňa. Ďakujem za odpoveď.
 9. Na to čo ti povie Telekom pri zadávaní objednávky by som sa veľmi nespoliehal. Nám hneď 13.12. po objednávke volali, že technik príde zriadiť optickú zásuvku 20.12. skoro ráno. Deň predtým sme odtiahli nábytok atď. a večer 19.12. okolo 18:00 prišla iba sms, že technici nestíhajú a technik nepríde...Podľa info až niekedy v januári (ktovie kedy), len nechápem načo Telekom oznámil týždeň dopredu termín a možno aj vedeli, že je to nereálne...Telekom veľké sklamanie z toho prístupu
 10. Erik na chate mi odporucil radsej druhu volbu, teda Huawei bez WiFi..ale samozrejme radsej by som mal Huawei s WiFi a len v pripade potreby pripojil obcas vlastny router z dovodu VPN..tak teraz neviem
 11. Dobry den, chcem si aktivovat Magio optiku chytry balik (net+tv+pevna linka). Podla telekom chatu davaju k tomu zariadenie Huawei HG8245H bud s WIFI alebo bez. Toto zariadenie vsak nepodporuje VPN a obcas to potrebujem. Chcem vyuzivat spominany Huawei HG8245H s aktivnym Wifi, avsak obcas chcem pripojit aj svoj starsi pomalsi router kvoli VPN. 1. Mozem svoj router prepojit ethernet kablom s Huawei HG8245H s WIFI? 2. Alebo svoj router mozem pripojit len ked bude Huawei HG8245H bez WIFI? Dakujem.