Rene777

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O Rene777

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Zdravim chcel by som sa spýtať dnes som si bol zmenit pausal starý za nový ktory by mi mal nabehnúť 1.decembra. Chcem sa spýtať ako mi nabehne novembrová faktúra? Starý + novy pausal alebo len novy? Alebo sa nieco odrata zo starého a plus nový ? Kedze starý pausal platím 30€ mesačne. Ďakujem za odpoved. Zúčtovacie obdobie mi koncilo vždy k 21 dnu. Ďakujem aj za každe vyratane číslo tejto faktúry.
 2. Dobrý večer prajem ! Od 22 februára mam novú faktúru. Dnes 26.februára si pozerám spotrebu a mam tam 42minut volania do iných sietí ? Veľmi dobre si pamätám dokopy som volal cca 3-4 minúty(veľmi dobre pamatam). Za december a január som platil faktúru 1000€ keďže som nevedel ze je toľko účtovanie za volanie zo Švajčiarska na Slovensko. Odvtedy som si dával pozor ale dnes ma to opäť prekvapilo? Môžte mi to racionálne vysvetliť ? A poplatky sa účtujú aj za len prezvonenie? Ale 42minut som vôbec nevola ako píšem 3-4minuty maximálne. Ďakujem a po príchode na SK som s Vami skončil.
 3. Dobrý dennis mesiac som vo švajčiarsku minulý mesiac mi prišla obrovská faktúra..za tento mesiac od 22.devembra do 21.januára mi ukazovalo faktúru 297€ pred 5dnami sa akrualizovala a uz tam nabehla 324,03€ lenže odvtedy som nikomu nevola ani napísal anibinternet nepoužil (ten mi tu vôbec nejde) a chcem sa spýtať či sa účtuje aj za to, ked niekoho prezvanam (aby išiel na internet a volali). Sledujem si aj faktúru na vasej stranke a stalebtsm mam to iste ale je tam napísané: Aktualizované 31.decembra 2017. Aj to sa Čas chcem spýtať kedy sa mi to opäť aktualizuje ci sa nezmenil stav v doplatkoch. René.
 4. Pekný den potreboval by som zistit moj PIN KOD kedže papiere od neho doma nemam a nenachadzam sa práve doma po aktualizacii na mobile sa mi restartol mobil a kedže som bol v zahraniči a tam som stratil SIM kartu tak ked som prišiel na SK tak som vybavoval novu s tym istym cislom ale na PIN KOD som zabudol kedže ani raz odtvedy nebol vypaty.