squal_sk

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O squal_sk

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Opakovane urgujem zlý signálu TV(rozpad na pixely) a nedostačujúci download internetu na VDSL (max. hodnoty dosahujú úroveň nižšej tarify). Na linke opakovane prebiehajú technické riešenia bez zmeny. Je to dôvod na vypovedanie viazanosti a zrušenie kompletnej zmluvy bez pokuty? Ak áno, čo potrebujem spraviť (prípadne vydokladovať) a ako dlho trvá výpovedné konanie.
 2. Ja už mám vcelku "plné zuby " tlačenia na Telekom. Posledný mesiac riešim s technickou podporou neprimeraný pokles downloadu na VDSL vo večerných hodinách (18-21) na úroveň nižšieho paušálu a aj pixelizáciu obrazu na Magiu v daných hodinách (teoreticky to vraj nieje možne, pretože na ústredni to ukazuje všetko ok, a už vymenili modem,káblový pár, kartu na ústredni atd. , tak som im ukázal aj záznam z tv ). To je už na vypovedanie zmluvy aj viazanosti. Teraz idem vyskúšať od konkurencie LTE na na doma a je možné, že sa od Telekomu odstrihnem po viac,než 8 rokoch. Veď keď nechcú, tak sa nebudem vnucovať.
 3. Machri a profíci, ktorí tu odpovedali, nepoznajú situáciu v Lozorne. O akých vysokých nákladoch tu chcete hovoriť, keď optika je tu ťahaná na stĺpoch?!! Tento pseudopokus s optikou bol uskutočnený v 2014 a odvtedy sa akékoľvek rozširovanie skončilo. Stačí, že je pokrytá ulica nejakého top manažéra z Telekomu a to musí stačiť. Ešte v 2015 sa u mňa doma objavili podomoví predajcovia Telekomu, ktorí sľubovali dotiahnuť optiku aj ku mne domov (vzdialenosť od optického uzlu je cca 200m). Po preverení podpísaných zmlúv v pobočke som sa dozvedel, že prípojka sa v blízkej dobe neplánuje a môžem byť rád, že mám ADSL. Teraz používam VDS (s ktorým sú väčšie problémy ako s ADSL2 pred 5 rokmi) v maxime na L paušály, ale v poslednej dobe sa mi rozpadáva TV signál a net ide tiez do ..O údržbu metaliky tu nieje záujem, odtrhnuté káble sa tu povaľovali mesiace. Som na Hlavnej ulici, ktorá ide stredom celej obce, čiže problém so stĺpmi tu určite nieje . Buď sa pripojím do nejakej petície, alebo pravdepodobne sa po 8 rokoch odstrihnem od Telekomu úplne a bude mi stačiť net cez 4G (v telke už aj tak sú samé ....)
 4. Volania a SMS zadarmo v skupine, vrátane Easy