klarageresi

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O klarageresi

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Dobry den...v pondelok sme riesili poruchu na pevnej linke. Volalo mi z cisla +421 244851830, ze je to vybavene, porucha uzavreta, dohodnute s technikom ze pride 19.07. Dostala som aj smsku, ze porucha nie je z vasej strany. No technik neprisiel, ani sa neozval. Uz fakt neviem. Kazdy z vas riesi tu otazku, ale nikam sme sa nedostali uz od maja. To je uz nepochopitelne.
 2. poslala som aj súkromnú správu, ale pre istotu..... 0908377129
 3. no zatial nikto neprisiel....... bohuzial, tak sa starajú o verních zákazníkov, pricom faktúry platíme pravidelne, načas, komplet za celý balík 44,90 Eur. nie je to málo, za tie peniaze, by sme čakali aspoň minimálnu starostlivosť.
 4. otázka: uz od konca mája nám nefunguje pevná linka.... volala som na zákaznicku linku, na linku technickej podpory, poziadala pojdeto servis o technika, bola som aj na predajni osobne.....este neprisiel nikto, a nikto sa ani neozval. faktúry platíme pravidelne..... čo este mám robit, aby prisiel technik, alebo niekto? sme verní zákazníci už viac ako 20 rokov, ale ked máme problémy to nikoho nezaujíma? čo je to za prístup?