MarianMajoPetro

Člen
 • Počet príspevkov

  13
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O MarianMajoPetro

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. No tak vyskúšam zohnať ľudí v obci kto by mal záujem o optiku od Telekomu a zainteresovat do toho aj Obecný úrad. A zatiaľ iná možnosť ako LTE asi nieje. Ďakujem za rady a prajem príjemný večer.
 2. Ospravedlňujem sa chcel som napísať 235kB/s - 1.88Mbps porucha bola na hlasovana x krát, odpoveď je ze vyššiu rýchlosť nevedia dodať. Ja v HS ešte nebývam ale sťahujem sa tam a tak som zisťoval od Operátorov aké sú možnosti. Keďže som zákazníkom Telekomu z čias keď bol ešte Eurotel, tak som chcel mať jedného poskytovateľa. . Žiaľ keďže sa nedá, musím skúsiť inde. Za ďalšie plne chápem, že tu niesu zamestnanci Telekomu, ale nájdu sa tu ľudia čo majú viac informácií alebo majú niekoho vo firme co im poradí alebo poskytne malé informácie. Tak iba skúsiť šťastie inde a keď raz položia tu optiku tak sa človek vráti.
 3. To ze je na fórum otázka iba 2r žiaľ nekoresponduje stým ze som chodil už rok predtým na predajňu koli informáciám.. Ale ok poukazovať na chybu je tiež forma komunikácie. Teraz k optike. V obci sa nachádza neake to VDSL s rýchlosťou pripojenia 235 kbit/s co je žiaľ slabé. A podľa toho čo ste napísal a ako poznám pomery v obci, najjednoduchšie bude sa obrátiť s požiadavkou na internet u konkurencie. Ďakujem za odpoveď pekný večer.
 4. Na túto odpoveď čakám už 3r. @Mirko prosím vás, neviete alebo nemáte možnosť zistiť, či sa plánuje pre túto lokalitu optický internet? Viem ze okolo dediny ide hlavny opt kábel. Za každú odpoveď vopred ďakujem.
 5. DObry den. Chcel by som sa informovat ci sa bude riesit optika v H.S. kedze okrajom dediny je tahany dialkovy opticky kabel. Dakujem za odpoved
 6. Je to tp link od Telekomu. Už som všetko skúšal okem okna. Šmarim ho von a bude..
 7. Skúšal som aj to, že som odpojil ten druhy router a napojili sa priamo na Huawei. Žiaľ ani tak nejde net, ale telka ide.
 8. Po výpadku elektriny (deň do zadu) prestal fungovať internet. Vyskúšal som všetko, reset zariadenia, vypnúť zapnúť nič nepomohlo. Tak človek zavolá na podporu kde sa dozvie : z našej strany je všetko v poriadku, pozreli sme to diaľkovo a všetko vám funguje. Vravím ze internet mi nejde ale magio telka ide. Ze všetko je OK, takže vám to musí ísť. A hotovo. Podpora jak lusk. Net nejde doteraz. Takze ako postupovať ďalej? Mam Huawei hg8245h + ďalší WiFi router za nim. Nejde sa napojiť káblom priamo na Huawei že by som sa kukol dnu.
 9. Oni 90% info neposkytuju, ci na webe, zakaznickej linke alebo pobocke..
 10. Dobrý deň, rád by som sa spýtal, kedy budú naskladnené hodinky Samsung Gear S3 Frontier
 11. aj novy HDMI kabel som skusal, aj resetovat TV do zakladneho nastavania, zvuk som prehadzoval a bez vysledku
 12. ja mam len HDMI vstup na telke zial nemam SCART
 13. Dobry den. Na TV mam hlasitost na 100, na magio boxe mam 25 hlasitost a zvuk je strasne slaby. Skusal som prehadzovat HDMI kable aj ine sloty som skusal zial bez vysledku. Magio box mam ARRIS VIP2262ESL/405 skusal som aj 3x zap/vyp, vypnut na 10minut, odpojit NET kabel, resetovat cez menu, odpojil som napajanie na 10 minut zial nic nepomohlo. TV2 verzia 2.4.29715.89