jozzo

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O jozzo

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. OK, už funkčné, službu mi spustili až v pracovný den. Celý vikend syn ostal bez dát, volať mohol, toto spustili, ale okrem dát. Tak bud všetko, alebo nič. Cez víkend sa proste nechytame ako zakazníci...
 2. Zdravím, nám problém. Človek volá nahodným ludom, resp. im len prezvána. Ale vystupuje pod mojím číslom, Čiže niektorí ktorým prezvonil mi volajú spať, že majú zmeškaný hovor z môjho čísla. Ale ja som nikomu takému nikdy nevolal. Môže sa toto diať? Môže mať niekto moje číslo nastavené ako virtuálne a takto ma trolluje? Lebo zatiaľ to vyzerá, že len prezvána, 2,3krát zazvoní a koniec, čo som sa s týmito ľudmi bavil. V telekome nezájem, oni nič vraj s tým urobiť nevedia. Dokonca mi chodia sms z telekomu, že volaná stanica je už znovu zastihnutelná, hovor môžte opakovať, ale ja som také čísla nevolal.
 3. Podpisal som zmluvu cez apku a to na jednom z mojich cisel. Ide o prechod z Predplatenky na paušál. Prisla mi sprava do apky, ze odteraz môžte využívať naplno nove služby na tomto cisle. Ale nefunguje, ani po reštarte. Zmluvy este dojdu kurierom na podpis. Bude sluzba spustena až potom?
 4. Mam pausal biznis mini 12, je tam sekundova tarifikacia? Nejak sa mi nezdá...