kacena117

Člen
 • Počet príspevkov

  8
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O kacena117

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Ďakujem, ale nám to seká každý deň a väčšinou večer.
 2. Dobrý deň, už asi 2 mesiace mám problém s magio go na TV prijímači seká TV stanicu Markízu. Robí to len tento jeden kanál, ostatné fungujú normálne. Prosím o radu, ďakujem pekne..
 3. HD

  Ospravedlňujem sa za nedorozumenie
 4. HD

  Dobrý deň, dnes nám to zase spravilo začalo sa zase nahrávať v HD pretože ta stanica je len v HD. Pozerala som ja program v HD aj rodičia a neustále to vyhadzovali aj keď sme to zrušili nahrávanie pokračovalo ale po pár sekundách okamžite nám vyhodilo HD stanicu. Čiže sa mi zdá, že ten oznam ktorý má Telekom, že pri jednom nahrávaní HD sa dajú pozerať 2HD, že to je odžub. Lebo nám dá nikdy nedajú 2HD pozerať keď sa aj nahráva iba 1HD.
 5. HD

  Ďakujem vám za váš čas. Pekný deň.
 6. HD

  A popritom máme Magio internet L aj Magio TV L
 7. HD

  A prečo by som si to vymýšľala? Mamina včera si chcels nahrať film z Prima love nahrávanie sa spustilo a jej vyhodilo hokej ktorý pozerala na Čtsporte a ten je tiež HD. A mne takisto vyhodilo tv stanicu Joj cinema ktorá je takisto HD. Keby som to nevidela na vlastné oči tak to tu nepíšem.
 8. HD

  Dobrý deň, keď sa nahravay v HD kvalite tak nemôžme pozerať v HD kvalite inú stanicu alebo aj keď sa pozerajú na dvoch TV stanica v HD na treťom sa už nedá. Prosím vás dása to neako riešiť? Vopred ďakujem za odpoveď.