erik200444

Člen
 • Počet príspevkov

  122
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

21 Výborné

O erik200444

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

1 592 zobrazení profilu
 1. @Abcdefgh najprv si prever čo píšeš a potom skús napísať niečo k veci a pravdivé.Telefón je na dve SIM aj cez Telekom.Aktualizácie sú hneď , ako sú vypustené oficiálne verzie.Vlastná skúsenosť s Huawei P20 pro
 2. Ak chce človek platiť menej , tak musí bohužiaľ prechádzať hore dole...pochybujem , že v konkurencii po dvoch rokoch poskytnú retenčnú zľavu a tak zasa nebude ostávať nič iné , ako prechod k inému operátorovi.
 3. Zmenil by som reakčný čas adminov.Dosť veľa odpovedí ostáva dlhšiu dobu nezodpovedaných a sú to práve otázky mierené na adminov.Inak je všetko OK.Veľa krát som našiel odpoveď na moju otázku a tak isto ak viem ,tak rád pomôžem.
 4. Je potrebné vstúpiť do skupiny Magenta 1 , buď cez aplikáciu Telekom , alebo priamo na webe a tam sa dajú dáta jednoducho darovať.
 5. Zimný balík dáta si vieš aktivovať v Aplikácii Telekom
 6. Dá sa zrušiť na predajni , alebo zaslaním poštou.Pokiaľ máš ešte viazanosť , tak Ti bude vyúčtovaná aj zmluvná pokuta , ale to si vieš zistiť na 0800123456
 7. Kupón nájdeš v telekom aplikácii a vieš si ho uplatniť na pobočke na nejaké príslušenstvo(Ochranné sklo na mobil, obal na mobil a pod...)
 8. https://www.telekom.sk/volania/roaming/pausal
 9. Mám 55" TV v 4K rozlíšení.Mám magio TV , ale cez satelit a je to úplne v pohode , takže kľudne kupuj 4K TV.
 10. Z tých 8 GB , či neminieš sa ti prenesie na ďalší mesiac a stále dookola tak isto
 11. Ja si myslím , že je to v pohode , pretože google app nebudú podporované v nových telefónoch , ktoré sa ešte len budú vyrábať.Telefóny , ktoré sú už v obehu a teda vyrobené , tak tých sa zmena netýka.Takže s čistým svedomím si môžeš huawei kúpiť.
 12. Píšem Ti súkromnú správu
 13. Mal by si mať 15GB , len otázka je , či máš svoje telefónne číslo priradené do svojej skupiny Magenta 1 , resp. či máš skupinu vytvorenú.
 14. Dáta Ti fungovať budú , ale v nastaveniach telefónu si musíš povoliť dáta v roamingu
 15. Písal som Ti súkromnú správu