erik200444

Člen
 • Počet príspevkov

  135
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

23 Výborné

O erik200444

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

1 853 zobrazení profilu
 1. Choď ho reklamovať ešte raz a ver že si dajú tento krát záležať na oprave , aby si nedošiel s tou istou chybou tretí krát .
 2. treba si stiahnuť do mobilu aplikáciu telekom, tam je to prehľadné
 3. ale musí
 4. Na toto budeš mať nárok až keď sa prejaví tá istá chyba 3x po sebe.Resp. po 3 takých istých reklamáciách
 5. Ešte máš do decembra čas.Buď ťa budú kontaktovať sami ohľadom predĺženia , alebo stačí ak si pred koncom viazanosti zavoláš na 0800123456 a požiadaš o predĺženie.
 6. Policajti Ti ho hľadať nebudú.Vlastná skúsenosť , ale spravili aspoň to na polícii , že som im nadiktoval IMEI a oni zablokovali mobil na ďiaľku , tak že na tom telefóne nikto nikdy so žiadnou SIM nechytí signál , ale bola to krádež a nie strata.
 7. mohol dostať jednu za predčasné predĺženie paušálu a druhú za nedosplácaný telefón
 8. Ahoj, v Magente môžeš mať 3 fixné služby a 5 mobilných , takže ak si pridáš do skupiny ďalšie 2 programy ÁNO M dáta , tak na oboch sa dáta a minúty zdvojnásobia
 9. Je to možné , ale za 3€ je balík s viazanosťou na 2 roky , pokiaľ chcete ten balík bez viazanosti tak je za 5€
 10. Je to ochrana autorských práv a to že ostatný (väčšinou menší /lokálny) na to kašlú je ich vec ale riskujú pokuty.
 11. Zavolaj na infolinku 0800 123 456 .Tam ti budú vedieť povedať do kedy máš viazanosť.Predčasne sa dá ukončiť , ale budeš musieť zaplatiť pokutu , ale keď si pred koncom viazanosti , tak pokuta nebude vysoká .
 12. Ahoj , mám voľné miesto , pošli mi do správy tvoje t.č. a ja si ťa pridám
 13. Volaj 0800123777 , niekedy treba čakať aj pol hodinu na linke kým niekto dvihne.Späť volať nebudú keď zložíš , alebo navštív pobočku .
 14. @Abcdefgh najprv si prever čo píšeš a potom skús napísať niečo k veci a pravdivé.Telefón je na dve SIM aj cez Telekom.Aktualizácie sú hneď , ako sú vypustené oficiálne verzie.Vlastná skúsenosť s Huawei P20 pro
 15. Ak chce človek platiť menej , tak musí bohužiaľ prechádzať hore dole...pochybujem , že v konkurencii po dvoch rokoch poskytnú retenčnú zľavu a tak zasa nebude ostávať nič iné , ako prechod k inému operátorovi.