erik200444

Člen
 • Počet príspevkov

  118
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

19 Nadpriemerné

O erik200444

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

1 519 zobrazení profilu
 1. Zimný balík dáta si vieš aktivovať v Aplikácii Telekom
 2. Dá sa zrušiť na predajni , alebo zaslaním poštou.Pokiaľ máš ešte viazanosť , tak Ti bude vyúčtovaná aj zmluvná pokuta , ale to si vieš zistiť na 0800123456
 3. Kupón nájdeš v telekom aplikácii a vieš si ho uplatniť na pobočke na nejaké príslušenstvo(Ochranné sklo na mobil, obal na mobil a pod...)
 4. https://www.telekom.sk/volania/roaming/pausal
 5. Mám 55" TV v 4K rozlíšení.Mám magio TV , ale cez satelit a je to úplne v pohode , takže kľudne kupuj 4K TV.
 6. Z tých 8 GB , či neminieš sa ti prenesie na ďalší mesiac a stále dookola tak isto
 7. Ja si myslím , že je to v pohode , pretože google app nebudú podporované v nových telefónoch , ktoré sa ešte len budú vyrábať.Telefóny , ktoré sú už v obehu a teda vyrobené , tak tých sa zmena netýka.Takže s čistým svedomím si môžeš huawei kúpiť.
 8. Píšem Ti súkromnú správu
 9. Mal by si mať 15GB , len otázka je , či máš svoje telefónne číslo priradené do svojej skupiny Magenta 1 , resp. či máš skupinu vytvorenú.
 10. Dáta Ti fungovať budú , ale v nastaveniach telefónu si musíš povoliť dáta v roamingu
 11. Písal som Ti súkromnú správu
 12. - Americký vedci vypočítali , že čmeliak má príliš malú plochu krídel k veľkosti tela na to , aby mohol lietať. - Ale keďže čmeliak o tom nevie , tak lieta.
 13. Ahoj @Miška chcem sa opýtať , či budú časom v ponuke aj iné farebné prevedenia.Manželka by mala záujem práve o ten ružový-červený.Ďakujem
 14. Prenos čísla sa dá vybaviť aj telefonicky na 0800123456.Podmienky na prenos sú 1.Karta musí byť písaná na tvoje meno buď FO , alebo na IČO , kde musíš byť konateľ ; 2.Nemal by si mať viazanosť , alebo splácať HW , ak áno treba rátať s pokutou , alebo doplatením HW , 3.Nemal by si mať pohľadávky u svojho operátora , inak by to malo prejsť v pohode.
 15. Pred zvýšením cien Telekom informoval zákazníkov do kedy môžu od zmluvy odstúpiť bez zmluvnej pokuty.Je už po termíne a ak ešte máš viazanosť tak určite zaplatíš pokutu