erik200444

Člen
 • Počet príspevkov

  112
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

18 Nadpriemerné

O erik200444

 • Hodnosť:
  Znalec

Nedávni návštevníci profilu

1 448 zobrazení profilu
 1. Ja si myslím , že je to v pohode , pretože google app nebudú podporované v nových telefónoch , ktoré sa ešte len budú vyrábať.Telefóny , ktoré sú už v obehu a teda vyrobené , tak tých sa zmena netýka.Takže s čistým svedomím si môžeš huawei kúpiť.
 2. Píšem Ti súkromnú správu
 3. Mal by si mať 15GB , len otázka je , či máš svoje telefónne číslo priradené do svojej skupiny Magenta 1 , resp. či máš skupinu vytvorenú.
 4. Dáta Ti fungovať budú , ale v nastaveniach telefónu si musíš povoliť dáta v roamingu
 5. Písal som Ti súkromnú správu
 6. - Americký vedci vypočítali , že čmeliak má príliš malú plochu krídel k veľkosti tela na to , aby mohol lietať. - Ale keďže čmeliak o tom nevie , tak lieta.
 7. Ahoj @Miška chcem sa opýtať , či budú časom v ponuke aj iné farebné prevedenia.Manželka by mala záujem práve o ten ružový-červený.Ďakujem
 8. Prenos čísla sa dá vybaviť aj telefonicky na 0800123456.Podmienky na prenos sú 1.Karta musí byť písaná na tvoje meno buď FO , alebo na IČO , kde musíš byť konateľ ; 2.Nemal by si mať viazanosť , alebo splácať HW , ak áno treba rátať s pokutou , alebo doplatením HW , 3.Nemal by si mať pohľadávky u svojho operátora , inak by to malo prejsť v pohode.
 9. Pred zvýšením cien Telekom informoval zákazníkov do kedy môžu od zmluvy odstúpiť bez zmluvnej pokuty.Je už po termíne a ak ešte máš viazanosť tak určite zaplatíš pokutu
 10. Odráta sa ti to z prvej faktúry , ak bude faktúra v nižšej sume ako 10€ , tak zvyšok ti príde formou dobropisu
 11. Je to starý model , takže nie
 12. Áno je to možné na predajni.Predložiť živnostenský list,prípadne výpis z obchodného registra.
 13. V decembri Ti skončila len viazanosť , ale paušál Ti pokračuje ďalej bez viazanosti.Platiť zaň treba aj keď ho nevyužívaš.Zrušiť ho môžeš osobne na predajni Telekomu , alebo písomne na adresu Telekomu.
 14. Akože povedať , že Huawei , Samsung , či Iphone sú nekvalitné telefóny , ktoré ovládajú trh a marketingovo sa to vyplatí hádam , každému predajcovi a napísať , že Sony , ktorý zaspal dobu a na trhu upadá dlhodobo je kvalitný.....príde mi , že si si celý život kupoval Sony a žiaden iný typ telefónu a nevieš sa zmieriť s tým , že doba "Sony" skončila 7 rokov dozadu...Vezmi si paušál bez telefónu a to "kvalitné" Sony si proste kúp niekde za hotové...
 15. Keď si si bral aj s telefónom , tak najskôr 3 mesiace pred koncom viazanosti , prípadne vyplatiť zmluvnú pokutu, ak chceš zmenu skôr .