KrupkaPavol

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O KrupkaPavol

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. A kam pôjdeš?
 2. hgt65 Prosím o vysvetlenie poslednej vety, prípadne aj s nejakým odkazom.
 3. Všetko je úplne inak, ale online objednávky ešte nezmenili. Moje aktuálne zistenie: Na stránke je najnovšia PDF ponuka, platná od 8. 2. V nej HD Rodinný úplne zmizol, "rozplynul" sa v Maďarskom balíčku a vo variante XL. Pre mňa z toho vyplýva, že keď budem chcieť pozerať to, čo mám do júna v zmluve aj po júni, musím prejsť na variant XL. V každom prípade to budem mať drahšie ako doteraz. Rozdiel si práve spočítavam.
 4. Podľa PDF ponuky programov z decembra 2017, a doteraz to tak aj fakticky bolo, bolo možné pri Magio TV (IPTV) objednať extra balíky HD Rodinný a HD Športový samostatne, prípadne v balíku za výhodnejšiu cenu. Pri online objednávke už Telekom ponúka len HD Športový alebo HD Športový+HD Rodinný, a to navyše oproti PDF-ku drahšie - namiesto 7 eur za 9,98. V podstate Telekom hovorí, že keď chcete HD Rodinný, musíte si kúpiť aj HD Športový, aj keď o ten nemáte záujem. Akoby vám v predajni povedali, že vám predajú mlieko len vtedy, keď si kúpite aj maslo. Je to, skrátka, nehorázne. Zatiaľ sa mi Telekom k sťažnosti, ktorú som im poslal, nevyjadril.
 5. Podľa PDF ponuky programov z decembra 2017, a doteraz to tak aj fakticky bolo, bolo možné pri Magio TV (IPTV) objednať extra balíky HD Rodinný a HD Športový samostatne, prípadne v balíku za výhodnejšiu cenu. Pri online objednávke už Telekom ponúka len HD Športový alebo HD Športový+HD Rodinný, a to navyše oproti PDF-ku drahšie - namiesto 7 eur za 9,98. V podstate Telekom hovorí, že keď chcete HD Rodinný, musíte si kúpiť aj HD Športový, aj keď o ten nemáte záujem. Akoby vám v predajni povedali, že vám predajú mlieko len vtedy, keď si kúpite aj maslo. Je to, skrátka, nehorázne. Zatiaľ sa mi Telekom k sťažnosti, ktorú som im poslal, nevyjadril. PDF_ponuka kanalov IPTV 12_17.pdf
 6. Prečo nie je Viasat HD logicky (aj) v HD prémiovom balíčku, ale je pre mnohých v nepozerateľnom balíku Voľný čas, keď už nie je v Dokumentárnom alebo v balíčku Štýly a fakty?