savanya

Člen
 • Počet príspevkov

  10
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O savanya

 • Hodnosť:
  Asistent
 1. Mam verejnú dynamickú IP adresu. Ale keď reštartujem router, tak stále dostanem IP, ktoré začína 195 a nefunguje VPN. Raz sa mi podarilo zmeniť to na 78, ale po krátkom čase sa to samo nastavilo späť na 195. "Stav pripojenia DSL" mám privátnú adresu: 100.101... Ako by sa to dalo vyriešiť?
 2. Ďakujem! Ano, môže aj Môj Telekom.
 3. Môže aj Môj Telekom.
 4. Ďakujem!
 5. My sme v okrese DS.
 6. Ďakujem!
 7. Dobrý deň! Včera sme obnovili zmluvu so spoločnosťou Telekom. Dostali sme sa do balíku L+, avšak od včera nefunguje VPN (PPTP, OpenVPN) , a to ani z domu do práce, ani naopak. Ako by sa to dalo vyriešiť? Ďakujem za odpoveď!
 8. Ďakujem! Ale to nie je riešenie na jednej problem, kto sa volá rýchlosť LAN rýchlosť je maximum 10MB/sec, a to nie je NIC prolem, to je router problem. A myslím, že aj WAN rýchlosť je maximum 10MB/sec
 9. Dobrý deň! Chcem to spýtať, že, kde, ako možem prosiť eltarnatívne router? Lebo ZTE Speedport Entry i2 je... ne chcem to povedať, čo je to... Ďakujem za odpoveď!
 10. Dobrý den! K novom internete som dostal az nový router (ZTE Speedport Entry i2), ale nemá taký konfig, čo ja chcem (napr. DNS setting, a viac). Môžem použiť vlastný router? Lebo ZTE i2 na prvom pripojenie sa nastavil prihlasovacie protokol, ale na zmluve nemám prihlasovacie údaje.