grubko

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O grubko

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Vdaka za pomoc. Vcera som skusal sa dostat do administracie = nefungovalo... Ale dnes ano (ja som nix nemenil, ale aj tak dobre). :-)
 2. Dakujem Vam Mirko - mate pravdu; ste ma povzbudili: tlf. som na zakaznicku linku, uz je zmenena konfiguracia ONT-cka na "routrovu" a WiFi sa da normalne zapnut / vypnut tlacitkom na zariadeni... Tato nespraavna info je medzi pracovnikmi ZAkaznickej linky velmi rozsirena ... skoda. Este otazocka: snazil som sa pripojit do weboveho administracneho prostredia zariadenia ONT, ale nefungovalo (ani podla Huawei navodu); neviete - ako sa mozno do ONTcka pripojit? Dakujem; s pozdravom Rudolf Gruber.
 3. sorry - ale velmi nechapem: momentalne pouzivam ONT (nastaveny ako bridge) a k nemu kablom pripojeny Tp_link (router) a do Tp_linku pocitac kablom RJ-45. WiFi vypnute, ale ked treba = zapnem WiFi gombikom na Tp_linku. Ale Tp_link chcem zrusit a nechat si (na Zakaznickej linke) prepnut ONT do "router - moodu"; ale udajne mi zapnu na ONT-cku navzdy WiFi tak, ze gombikom na ONT ju nevypnem... A je mozne toto napevno_zapnutie WiFi zmenit na WiFi_zapnut/vypnut_tlacidlom? Dakujem; s pozdravom Rudo Gruber.
 4. Dobrý deň; k balíčku TV+int+tlf po optike som dostal ONT Huawei HG8245H, okrem toho router TP-LINK. Technik (kt. tu bol vymeniť Magio_box) mi poradil: že toto ONT vie pracovať aj ako router = počítače dovtedy pripojené na TP-link pripojím priamo do ONT, ale že treba najprv zavolať na 0800/123456 a oni na_diaľku upravia konfiguráciu ONT. Ale po zavolaní na 0800/123456 som sa dozvedel: že mi vedia zapnúť WiFi na ONT = môžem internetovať priamo cez WiFi bez Tp_linku. Ale ja nemám záujem o WiFi, chcem byť pripojený do ONT káblom; a WiFi si chcem zapnúť / vypnúť spínačom na zariadení. Je toto možné a koľko stojí toto preswitchovanie? Ďakujem; s pozdravom Rudolf Gruber.