vincent7

Člen
 • Počet príspevkov

  6
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

3 Neutrálna

O vincent7

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Dobrý deň. Heslo browsera? Ako sa tam prosím Vas dostanem? Možte mi napísať bod po bode nakoľko to v nastavení nikde nevidím. Ďakujem.
 2. Dobrý deň. Chcem sa opýtať že k čomu slúži kolonka Zapamätať heslo keď nikdy nefunguje. Stále ju zakliknem a nikdy si aj tak to heslo neuloží alebo nezapamätá :-( Buď to opravte alebo ju odtiaľ vyhoďte. Ďakujem.
 3. Dobrý deň. V prípade ak si chcem pozrieť TV program, tak musím prejsť cez všetky kanály pokiaľ nájdem ten čo hľadám a tak je to zdlhavé. Nie je tam možnosť ako obľúbené kanály? Za tú dobu už Magio GO stým malo dávno prísť a trochu to zjednodušiť. Načo mi je v TV programe xxx kanálov, ktoré buď nemám zaplatené alebo také ktoré nie sú pre mňa zaujímavé. Prosím o riešenie, ďakujem.
 4. Riešenie som našiel v inom fóre. Problém vyriešený. POSTUP: do google chrome napíš chrome://flags/ a potom hladaj Native Client a treba dat Enabled.
 5. Prosím Vás môžte mi napísať kde ste našiel to riešenie , nakoľko mám presne ten istý problém. Ďakujem.
 6. Dobrý deň. Pri prihlásení si žiada odo mňa Native Client, že mám kliknúť s prvým tlačídlom myšky ale tam mi tu možnosť už nezobrazí. Prosím o radu nakoľko som už skúšal nanovo nainštalovať Chrome ako aj som skúšal iné rady v predošlej téme: Doplnok Native Client ale nič nepomohlo. Prosím o radu. Na mobile magio go funguje bez problémov. Ďakujem.