Viki

Bývalý člen nášho tímu
 • Počet príspevkov

  21
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

8 Nasledovníkov

O Viki

 • Hodnosť:
  Inštruktor
 1. Ahojte. Fórum vzniklo s myšlienkou členovia pomáhajú členom. Naši experti sú tu na usmernenie a poskytovanie rád, s ktorými si členovia navzájom nevedia pomôcť. Na konkrétne a personalizované problémy tu máme rôzne ďalšie kanály ako Facebook, zákaznícku linku 0800 123 456 alebo kontaktný formulár. Terka a Ľubo sú tu pre vás. Kedykoľvek im môžete napísať a poradiť sa s nimi. Majú veľa skúseností a všetky problémy riešia najlepšie ako vedia a ako je v ich silách a kompetenciách. Ďakujeme za vaše postrehy Tešíme sa na spoločný rozvoj komunity.
 2. Ahojte, vo štvrtok 3.5.2018 o 15:00 hod. sa na vaše otázky teší Branimír Marić, výkonný riaditeľ technológií a IT. Porozprávať sa s ním môžete o tom, čo vás zaujíma v oblasti technológií, sietí a IT. Povie vám viac o našej najlepšej sieti. Ak nebudete v danom čase môcť, môžte zanechať otázku aj vopred a bude zodpovedaná vo štvrtok. Tešíme sa. Ako položiť otázku: Stačí kliknúť na tlačidlo Odpoveď, napísať, čoby ste o našich technológiách chceli vedieť a kliknúť na Publikovať. Ak ešte nie si zaregistrovaný vo fóre, zaregistrujte sa tu. .
 3. Ahojte, záleží len od vás, ktorý program bude na mesiac pridaný do TV ponuky. Od 13.4.-20.4.2018 sa môžte zapojiť do hlasovania. AKO HLASOVAŤ Do hlasovania sa môže zapojiť ktorýkoľvek registrovaný člen webovej stránky Forum Telekom, ktorý si vyberie jeden z vybraných programov. Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania.
 4. Nový telefón Samsung Galaxy J5 (2017) si vďaka Magenta 1 užijú @sladkym, @erik200444, @ryszard, @Rebuy30, @dudohor. Gratulujeme výhercom a všetkým ostatným ďakujeme za účasť.
 5. Ahojte, Pre všetkých priaznivcov skupiny Magenta 1 máme pripravenú súťaž! Od 26.3. – 1. 4. 2018 sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrať jeden z piatich mobilných telefónov Samsung Galaxy J5 (2017). AKO SÚŤAŽIŤ Do Súťaže sa môže zapojiť ktorýkoľvek registrovaný člen webovej stránky Forum Telekom, ktorý si vyberie jeden zo šiestich benefitov skupiny Magenta 1. Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania a si v hre. Kompletný štatút súťaže
 6. Nový telefón Huawei Mate10 lite si vďaka Magenta 1 užijú @deawid06, @Majcooo, @qweriz, @krokodyl a @jn01. Gratulujeme výhercom a všetkým ostatným ďakujeme za účasť.
 7. Ahojte, Pre všetkých priaznivcov skupiny Magenta 1 máme pripravenú súťaž! Od 22.2. – 28.2. 2018 sa môžte zapojiť do súťaže a vyhrať jeden z piatich mobilných telefónov Huawei Mate10 lite. SÚŤAŽ Vyberte správnu odpoveď na otázky: 1. Ako často môže zákazník s jedným telefónnym číslom zmeniť skúpinu? 2. Akú bezplatnú výhodu s Magentou 1 získate? Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania a si v hre. Kompletný štatút súťaže
 8. Nový telefón Samsung Galaxy A5 si vďaka Magenta 1 užijú @kawamiro @janinkas33 @sepitka @jozefkalamen @vzavada , Gratulujeme výhercom a všetkým ostatným ďakujeme za účasť.
 9. Ahojte, Pre všetkých priaznivcov skupiny Magenta 1 máme pripravenú súťaž! Od 22.11. – 28. 11. 2017 sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrať jeden z piatich mobilných telefónov Samsung Galaxy A5. SÚŤAŽ Vyberte správnu odpoveď na otázky: 1. Zákazníci, ktorí sú členom jednej skupiny Magenta 1, môžu medzi sebou bezplatne? 2. Aké mobilné programy môžu byť členmi skupiny Magenta 1? 3. Čo má spraviť zákazník Magenty 1, ak si nevie poradiť s nastavením prihlasovacích údajov pre služby Telekom alebo so zálohovaním kontaktov? Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania a si v hre. Kompletný štatút súťaže
 10. Nový telefón LG Q6 si vďaka Magenta 1 užijú @vladkooo1991 @Marcel @Netro @szabova.danus @ASK , Gratulujeme výhercom a všetkým ostatným ďakujeme za účasť.
 11. Ahojte, Pre všetkých priaznivcov skupiny Magenta 1 máme pripravenú súťaž! Od 23.10. – 30. 10. 2017 sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrať jeden z piatich mobilných telefónov LG Q6. SÚŤAŽ Vyberte správnu odpoveď na otázky: 1. Najviac koľko členov môže byť súčasťou skupiny Magenta 1? 2. Aký mobilný paušál musíš mať, aby si mohol založiť skupinu Magenta 1? Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania a si v hre. Kompletný štatút súťaže
 12. Nový telefón Huawei P10 si vďaka Magenta 1 užijú @Dusan80 @ondrej.kuruc @Petoso @pali.michalek @m402sk, Gratulujeme výhercom a všetkým ostatným ďakujeme za účasť.
 13. Ahojte, v pondelok 9.10.2017 o 15:00 hod. sa na vaše otázky teší Ľudmila Jakubíková, riaditeľka služieb zákazníkov. Porozprávať sa s ňou môžete o tom, čo vás zaujíma v oblasti zákazníckej skúsenosti a služieb zákazníkom. Povie vám viac aj o našom novom projekte vzdelávania kolegov zo služieb zákazníkom v oblasti začleňovania sociálne znevýhodnených občanov. Prvé aktivity sa realizovali cez vzdelávanie predajcov v posunkovom jazyku a kultúre Nepočujúcich. Dnes už máme projekt Online tlmočníka, ktorý im uľahčuje komunikáciu nielen u nás, ale aj na úradoch, či u lekára. Budeme radi ak sa s nami podelíte o svoje skúsenosti s našim prístupom. Ak nebudete v danom čase môcť, môžte zanechať otázku aj vopred a bude zodpovedaná v pondelok. Tešíme sa na vás. Ako položiť otázku: Stačí kliknúť na tlačidlo Odpoveď , napísať, čokoľvek by ste o našej Vianočnej kampani chceli vedieť a kliknúť na Publikovať. Ak ešte nie si zaregistrovaný vo fóre, zaregistrujte sa tu.
 14. Ahojte, Pre všetkých priaznivcov skupiny Magenta 1 máme pripravenú súťaž! Od 23.9. – 30. 9. 2017 sa môžete zapojiť do súťaže a vyhrať jeden z piatich mobilných telefónov Huawei P10. AKO SÚŤAŽIŤ Do Súťaže sa môže zapojiť ktorýkoľvek registrovaný člen webovej stránky Forum Telekom, ktorý si vyberie jeden zo šiestich benefitov skupiny Magenta 1. Ak ste už registrovaní na Telekom fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí vybrať iba jednu z možností hlasovania a si v hre. Kompletný štatút súťaže
 15. Ahojte všetci, pripravili sme pre vás na fóre diskusiu, v ktorej sa môžete opýtať na čokoľvek, čo vás zaujíma o SmartHome a SmartLiving. S Magenta SmartHome máte stále prehľad o svojej domácnosti a spravíte z nej inteligentný domov. Viete, čo sa doma deje aj v čase vašej neprítomnosti. Ešte predtým, ako prídete, si nastavíte svoju domácnosť, aby na vás pripravená čakala. Už vo štvrtok 24.8. od 16.00 do 17.00 h vám náš riaditeľ pre produkty a služby Juraj Bóna a produktový manažér Rudolf Klein odpovie na vaše otázky o SmartHome. Budú tu celú hodinu iba pre vás Ak vo štvrtok nebudete môcť, môžete zanechať otázku aj vopred a bude zodpovedaná vo štvrtok. Tešíme sa Ako položiť otázku: Ak ste už registrovaní na fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí iba napísať vašu otázku do okienka pod diskusiou a odoslať ju.