spiritk

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O spiritk

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. OK, odpoveď Mateya v sebe obsahuje riešenie - na ktoré som empiricky prišiel aj ja - že čas, ktorý som chcel vedieť, je asi 5 sekúnd. Takže moju otázku možno uzavrieť ako v podstate zodpovedanú. Ďakujem všetkým, ktorí prejavili záujem o vyriešenie problému.
 2. ĽUDIA, BDITE!!! Buď naozaj pozorne nečítate, na čo som sa pýtal, alebo mojej otázke nerozumiete. Pretože ako hovorí staré ľudové: JA O VOZE - VY O KOZE... Mňna naozaj zaujíma iba to, či existuje nejaká norma na určenie PRESTÁVKY MEDZI JEDNOTLIVÝMI TÓNMI ZVONENIA (pre ešte stále nechápavých opisne: pri nastavení klasického zvonenia, teda nie nejakej melódie - čas, ktorý uplynie medzi prvým "túúút" a ďalším "túúút". Ak ešte stále nechápete, tak celkom polopate: KOĽKO "TÚÚÚT" musíte počuť, aby uplynulo 15 sekúnd? pokiaľ viem, tento čas si - na rozdiel od počtu zvonení, po ktorých sa telefón prepne na odkazovač - samotný používateľ telefónu nastaviť nemôže. Práve preto ma zaujíma TENTO ČAS a nie to, po akom čase (teda po koľkých "túúút") sa ozve odkazovač... VIE TO NIEKTO???
 3. Ahoj, Matey, odpoveď @Juraj0506 celkom určite riešením NIE JE, pretože napokon som si intervaly medzi jednotlivými zvoneniami stopol a vychádza to asi na 5 sekúnd. Preto sa obávam, že Juraj moju otázku nepochopil správne a uviedol (možno) štandardný čas, po ktorom sa telefón prepne na záznamník (t.j. 4 zvonenia). Beriem to teda tak, že ak na moju otázku nezareaguje odborník-špecialista, jej riešenie zostane naďalej iba vo sfére dohadov... spiritk
 4. Existuje nejaký štandard pre časové odstupy medzi jednotlivými tónmi zvonenia? Aký je používaný interval v sekundách?