jsemenak

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O jsemenak

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Je to cena presne podľa cenníka. Za kaźdý XL produkt 25 EUR teda spolu 50 EUR. Baličková zľava za XL produkt je 4 EUR za každý XL pri dvojkombinacii, teda spolu 8 EUR. Cena teda je 50 - 8= 42 EUR. POZOR Telecom má zľavy aj za viazanosť. Vo vašom prípade 4,41 EUR za produkt, teda spolu 8,82. Ak si predlžite zmluvu vizanosti na 24mesiacov budete platiť teda iba 33,20 EUR. Zľava 105 EUR ročne za to stojí. Moje odporúčanie doplnte si aj telefonovanie - M produkt, cena bude 34,80. teda iba 1,60 EUR navyše A telefonovanie je neobmedzené do pevných sieti a 1000 minút na mobilné siete, alebo tak nejak.
 2. Dnes som si všimol že táto služba mi začala fungovať na Google Chrome ale s hláškou, že tento browser sa už nepodporuje použite Google chrome .... Predtým som mal problém s BrowserpluginHelperom ktorý sa mi nejako nainštaloval na dve miesta, takže som si myslel že problem bude s tým. Na MS Edge mi od začiatku služba fungovala. Na Chrome nie a teraz zázračne začala, neprešli na nejakú inú technológiu ?? a možno preto táto nezmyselná hláška.
 3. Mne to v google chrome nefunguje ani keď som skúsil všetko čo tu bolo napísané. Zaujímavé je, že BrowserPluginHelper mám nainštalované v dvoch adresároch. pričom v 1. je veľkosť 48MB a v druhom iba 16MB. samotná inštalačka msi mala 27MB . Myslím, že v jednom prípade je výsledok inštalácie pod admin pravami pomocou msiexec a v druhom prípade po obyčajnom dvojkliku- ale v google chrome to ide iba z tým druhým umiestnením. Inak ma vyzýva na opätovné stiahnutie a inštaláciu súboru. Neviem či táto nefunkčnosť nejako nesúvisí s týmto
 4. Zdravím, V inštalačnom manuáli pre HG8245H od Telekomu sa na str. 6 píše o pripojení PC píše, že pripojte do ktoréhokoľvek LAN, na strane č. 9 o pripojení vlastného routra sa píše, že na Internet je iba na LAN1 . Nie je to protichodné tvrdenie? Ako to vlastne je?