kosta08

Člen
 • Počet príspevkov

  4
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

0 Neutrálna

O kosta08

 • Hodnosť:
  Master člen
 1. Viem, že už rok je Magio Go TV box nedostupný, vie tu niekto dať relevantnú odpoveď, kedy bude?
 2. U mňa síce kvalita obrazu ide na super vysokú, ale potvrdzujem sekanie, vôbec sa to nedá pozerať, prešiel som na pozeranie cez net. Neviem, začo si túto kvalitnú službu platíme. A nestalo sa to prvý krát, asi pred mesiacom to isté pri zápase Manchester United - Arsenal. A zajtra píšem veľmi kritický mail na aplikácia@telekom !!!
 3. Ja by som poprosil MATEJA o odpoveď, kedy si budeme môcť nahrávať, 10 hodín programov a podotýkam, že akýchkošlvek programov, ktoré mi boli sľúbené pri aktivácii Magio Go Premium + Magio Go Archív. Predtým som mohol nahrávať akýkoľvek program do 10 hodín a teraz len vybrané kanály. Prečo to niekto mení, keď to tak na začiatku bolo sľúbené. Samozrejme sa mi jedná hlavne o nahrávanie športovýck kanálov. Ďakujem za odpoveď.
 4. Mne to robilo to isté. Mám dva notebooky, na Win 10 Magio go chvíľu nešlo a potom zrazu to začalo fungovať, druhý s Win 7 - nevedel som rozbehať Magio GO asi týždeň, preinštaloval som chrome, skúsil som nainštalovať kodeky, preinštaloval som nanovo čistý Win 7 a nič. Dnes som na ten starý notebook nainštaloval Win 10 a predstavte si FUNGUJE!!! Neviem prečo, ale je to tak.