Lacike75

Člen
 • Počet príspevkov

  29
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O Lacike75

 • Hodnosť:
  Radca

Nedávni návštevníci profilu

678 zobrazení profilu
 1. Keď mi volala zúfalá manželka do práce že jej nejde práčka.Takze som jej pozrel chybu cez appku a ono bola spustená detská poistka.😉.Práčka je totiž Smart a dá sa ovládať na diaľku.
 2. V dome máme kamerový systém, a kamery sú napojené na NVR (sieťový videorekordér 1TB).Potreboval by som to napojiť online aby som nemusel chodiť každý deň kontrolovať či je všetko OK Je to trocha otravné chodiť to kontrolovať každý deň.Chcel by som tam dať nejakú ochranu alebo niečo čo ma upozorní ak je nejaký problém(výpadok prúdu napr. systém má záložný zdroj na asi 2-3 hodiny ale ak to padne po tom čase samé to nenaskočí.)Je nejaké riešenie od Telekomu, prípadne to niekto z Vás riešil?Ide mi o to aby to bolo čo najlacnejšie prvotné náklady ako aj mesačné náklady.Ja bývam na 8.poschodí mám zavedenú optiku XL program.Kamerový systém je v suteréne ale vo vedľajšom vchode.Sú tu celkovo 4 vchody napojené na jeden kamerový systém 10 kamier. Keby bolo nejaké riešenie kľudne by som to dal pod moju sieť, nejakú odbočku, ale neviem či sa vôbec také niečo dá spraviť.optika je urobená v každom vchode.Dúfam, že som to nenapísal moc nezrozumiteľne. Moja wifi má problém už o poschodie nižšie,takže nejaké nápady? Vďaka za váš čas.
 3. Optika 600/60 XL program, nieje dôvod prečo by to nemalo ísť...
 4. Tiež som to dnes skúšal, nejde to stále.Bolo by celkom zaujímavé zistiť či to vôbec niekomu ide. Tak isto to dočasné zrýchlenie internetu stále nič. Hlavne že mi prišla sms že už mi to zrýchlili .
 5. Táto situácia mi pripomína Magio go , ktoré všade reklamovali ale appka nefungovala korektne a trvalo im to 2 roky .Tu zase všade je plno reklamy na HBO GO zdarma a nikomu to tiež nejde.Mali by zato dať aspoň nejaký bonus . .
 6. Skúšal som to objednasť už 3x cez prehliadač zakaždým sa dostanem po krok kde mám napísať 4ciferný kód ktorý aj dostanem na telefón.Na telefón následne dostanem sms že z technických príčin namohlo momentálne .... skúste neskôr. Skúsil som to teda aktivovať cez tú sms možnosť zaslaním požiadavky a to: a) zaslaním bezplatnej SMS na číslo 0903333188 s textom HBO GO ZAP s uvedením Účastníkovho kódu adresáta . Z toho mi pre istotu neprišlo nič.. Takže buď to ešte nejde alebo je to preťažené ... alebo ....
 7. Niesi sám ,tiež mi prišla sms , práve sme Vám zvýšili rýchlosť......len nerozumiem celkom prečo je tam napísané že mi ju zrýchlili o polovicu , mám 600/60 tak Gb nebude celkom o polovicu.Načo by mi posielali sms že to už mám keď by ju mali zvýšiť až pozdejšie, veď je to len dočasné zvýšenie do 30.6.2020 to má padnúť späť.
 8. Všetko je tam nainštalované ,úvodná obrazovka klasicky ako v mobile máš dlaždice.Klikneš si a ideš , a nainštaluješ čokoĺvek z google store , samozrejme po registrácii.Doslova čokoľvek , ja osobne som skúšal lineage:revolution a ide to pekne .A to nehovorím o KODI čo je úplne bomba.
 9. Ak by som bol spravcom fora, dával by som viac takýchto súťaží.
 10. Ani nečakaj, ja som čakal 2 roky a kúp si nejaký android tvbox .Máš aktívny usb port pozrieš čokoľvek a plnú podporu androidu, nainštaluješ si tam akúkoľvek vec z Google play. Cena +- 50€. Sám to tak mám a úplná spokojnosť .( mám Tanix 6 . )
 11. Tu je len fórum,to znamená že sa tu len kecá.Ak chceš ukončiť viazanosť musíš to adresovať na podporu a NIE SEM. A na budúce sem nedávaj citlivé inf. ako adresa a číslo účastníka, niekto by to mohol zneužiť.
 12. To sa nedopátraš a nevedia mi to povedať ani na podpore. .Predpokladám že je to kodek H.265, pretože ich magio go krabička bola robená pre nich na zakázku a tam je tento už podporovaný. Pri kanáloch s bitrate 2.6 Mbps ale sledovanie TV napríklad po dobu 8 hodín denne znamená prenesenie viac ako 285 GB dát mesačne. Pri HD kanáloch s vyššou kvalitou a bitratom sa už môže výraznejšie prekračovať limit 300 GB , ale zase 8 hodín denne asi nepozeráš....
 13. Pridávam sa, tiež mi vypadáva tv , a to som na optike 300/30.
 14. Myslím si že si sa asi zmýlil. Podľa všetkého tam ponúkajú tv box nie službu iptv.Dole v rozpise máš: 1gb ram čo je žalostne málo, potom tam čítam že to má remote controller čiže diaľkový ovládač, takže je to hardware. Ja osobne používam Tanix tvbox a pozerám na ňom tv cez Magio Go ktoré na ňom ide v pohode. Kupoval som to pretože original Magio Go krabičku nie je schopný Telekom dodať už rok a pol. Mimochodom Magio Go v zaklade je zdarma.Iptv ako službu ti Telekom blokovať nebude na 100%. Čo si robíš s internetom je tvoja vec len pozor ak máš obmedzené množstvo stiahnutých GB.
 15. Viem, že mi chcete pomôcť lenže stále mi odpovedá len človek čo stým nemá priamu skúsenosť.Ja by som bol rád keby mi odpovedal niekto čo to má doma. Ako sa mu s tým darí rozchodiť Magio Go, alebo či to aspoň skúšal. Vo wiki je opisovaný shield s verziou 5.0 teraz je 7.01 tam sa pridávalo dosť veľa nových vecí...