Lacike75

Člen
 • Počet príspevkov

  22
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Lacike75

 • Hodnosť:
  Inštruktor

Nedávni návštevníci profilu

505 zobrazení profilu
 1. Všetko je tam nainštalované ,úvodná obrazovka klasicky ako v mobile máš dlaždice.Klikneš si a ideš , a nainštaluješ čokoĺvek z google store , samozrejme po registrácii.Doslova čokoľvek , ja osobne som skúšal lineage:revolution a ide to pekne .A to nehovorím o KODI čo je úplne bomba.
 2. Ak by som bol spravcom fora, dával by som viac takýchto súťaží.
 3. Ani nečakaj, ja som čakal 2 roky a kúp si nejaký android tvbox .Máš aktívny usb port pozrieš čokoľvek a plnú podporu androidu, nainštaluješ si tam akúkoľvek vec z Google play. Cena +- 50€. Sám to tak mám a úplná spokojnosť .( mám Tanix 6 . )
 4. Tu je len fórum,to znamená že sa tu len kecá.Ak chceš ukončiť viazanosť musíš to adresovať na podporu a NIE SEM. A na budúce sem nedávaj citlivé inf. ako adresa a číslo účastníka, niekto by to mohol zneužiť.
 5. To sa nedopátraš a nevedia mi to povedať ani na podpore. .Predpokladám že je to kodek H.265, pretože ich magio go krabička bola robená pre nich na zakázku a tam je tento už podporovaný. Pri kanáloch s bitrate 2.6 Mbps ale sledovanie TV napríklad po dobu 8 hodín denne znamená prenesenie viac ako 285 GB dát mesačne. Pri HD kanáloch s vyššou kvalitou a bitratom sa už môže výraznejšie prekračovať limit 300 GB , ale zase 8 hodín denne asi nepozeráš....
 6. Pridávam sa, tiež mi vypadáva tv , a to som na optike 300/30.
 7. Myslím si že si sa asi zmýlil. Podľa všetkého tam ponúkajú tv box nie službu iptv.Dole v rozpise máš: 1gb ram čo je žalostne málo, potom tam čítam že to má remote controller čiže diaľkový ovládač, takže je to hardware. Ja osobne používam Tanix tvbox a pozerám na ňom tv cez Magio Go ktoré na ňom ide v pohode. Kupoval som to pretože original Magio Go krabičku nie je schopný Telekom dodať už rok a pol. Mimochodom Magio Go v zaklade je zdarma.Iptv ako službu ti Telekom blokovať nebude na 100%. Čo si robíš s internetom je tvoja vec len pozor ak máš obmedzené množstvo stiahnutých GB.
 8. Viem, že mi chcete pomôcť lenže stále mi odpovedá len človek čo stým nemá priamu skúsenosť.Ja by som bol rád keby mi odpovedal niekto čo to má doma. Ako sa mu s tým darí rozchodiť Magio Go, alebo či to aspoň skúšal. Vo wiki je opisovaný shield s verziou 5.0 teraz je 7.01 tam sa pridávalo dosť veľa nových vecí...
 9. Nepýtam sa na Nvidia tablet, ani na TV android ... takže otázka trvá...
 10. Má niekto skúsenosť s Magiom Go na Nvidia shielde po poslednom update ?Myslím že to je 7.02.Mágio go box už dlhodobo niesu schopný naskladniť tak uvažujem nad inou alternatívou
 11. Mám ten istý problém.Všetko nainštalované nanovo ,inštalácia prebehne korektne ,prihlásenie takisto.Zapnem Magio Go všetko sa spustí ako má aj keď to trošku trvá ale po 2-3 minútach sa zasekne a už pomôže len zavrieť browser a spustiť znova, avšak zase po 2-3 minútach sa to sekne-zamrzne znova. je jedno aký kanál mám navolený a je jedno dokonca aj kvalita, keď je na najmizernejšia sekne to tiež. Notebook asus, win 10, všetky ovládače aktuálne.
 12. Mňa vždy poteší keď mi niekto poradi a to čo najskôr ...
 13. Ja by som skúsil prehodiť do druhého slotu.Asi ti tým pádom nepôjde 4G ale aspoň zistíš či bude vypadávať net aj na 3g, respektíve je na chybe sim.Ja mám xiaomi redmi 5plus. 4G ide len v jednom slote.
 14. 1). Skupina Magenta 1 sa dá meniť 2x ročne 2). Volania z mobilu a SMS navzájom v skupine zadarmo
 15. 1. 5 účastníkov2. Happy M