Lacike75

Člen
 • Počet príspevkov

  20
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

1 Neutrálna

O Lacike75

 • Hodnosť:
  Inštruktor

Nedávni návštevníci profilu

429 zobrazení profilu
 1. Ani nečakaj, ja som čakal 2 roky a kúp si nejaký android tvbox .Máš aktívny usb port pozrieš čokoľvek a plnú podporu androidu, nainštaluješ si tam akúkoľvek vec z Google play. Cena +- 50€. Sám to tak mám a úplná spokojnosť .( mám Tanix 6 . )
 2. Tu je len fórum,to znamená že sa tu len kecá.Ak chceš ukončiť viazanosť musíš to adresovať na podporu a NIE SEM. A na budúce sem nedávaj citlivé inf. ako adresa a číslo účastníka, niekto by to mohol zneužiť.
 3. To sa nedopátraš a nevedia mi to povedať ani na podpore. .Predpokladám že je to kodek H.265, pretože ich magio go krabička bola robená pre nich na zakázku a tam je tento už podporovaný. Pri kanáloch s bitrate 2.6 Mbps ale sledovanie TV napríklad po dobu 8 hodín denne znamená prenesenie viac ako 285 GB dát mesačne. Pri HD kanáloch s vyššou kvalitou a bitratom sa už môže výraznejšie prekračovať limit 300 GB , ale zase 8 hodín denne asi nepozeráš....
 4. Pridávam sa, tiež mi vypadáva tv , a to som na optike 300/30.
 5. Myslím si že si sa asi zmýlil. Podľa všetkého tam ponúkajú tv box nie službu iptv.Dole v rozpise máš: 1gb ram čo je žalostne málo, potom tam čítam že to má remote controller čiže diaľkový ovládač, takže je to hardware. Ja osobne používam Tanix tvbox a pozerám na ňom tv cez Magio Go ktoré na ňom ide v pohode. Kupoval som to pretože original Magio Go krabičku nie je schopný Telekom dodať už rok a pol. Mimochodom Magio Go v zaklade je zdarma.Iptv ako službu ti Telekom blokovať nebude na 100%. Čo si robíš s internetom je tvoja vec len pozor ak máš obmedzené množstvo stiahnutých GB.
 6. Viem, že mi chcete pomôcť lenže stále mi odpovedá len človek čo stým nemá priamu skúsenosť.Ja by som bol rád keby mi odpovedal niekto čo to má doma. Ako sa mu s tým darí rozchodiť Magio Go, alebo či to aspoň skúšal. Vo wiki je opisovaný shield s verziou 5.0 teraz je 7.01 tam sa pridávalo dosť veľa nových vecí...
 7. Nepýtam sa na Nvidia tablet, ani na TV android ... takže otázka trvá...
 8. Má niekto skúsenosť s Magiom Go na Nvidia shielde po poslednom update ?Myslím že to je 7.02.Mágio go box už dlhodobo niesu schopný naskladniť tak uvažujem nad inou alternatívou
 9. Mám ten istý problém.Všetko nainštalované nanovo ,inštalácia prebehne korektne ,prihlásenie takisto.Zapnem Magio Go všetko sa spustí ako má aj keď to trošku trvá ale po 2-3 minútach sa zasekne a už pomôže len zavrieť browser a spustiť znova, avšak zase po 2-3 minútach sa to sekne-zamrzne znova. je jedno aký kanál mám navolený a je jedno dokonca aj kvalita, keď je na najmizernejšia sekne to tiež. Notebook asus, win 10, všetky ovládače aktuálne.
 10. Mňa vždy poteší keď mi niekto poradi a to čo najskôr ...
 11. Ja by som skúsil prehodiť do druhého slotu.Asi ti tým pádom nepôjde 4G ale aspoň zistíš či bude vypadávať net aj na 3g, respektíve je na chybe sim.Ja mám xiaomi redmi 5plus. 4G ide len v jednom slote.
 12. 1). Skupina Magenta 1 sa dá meniť 2x ročne 2). Volania z mobilu a SMS navzájom v skupine zadarmo
 13. 1. 5 účastníkov2. Happy M
 14. Asi je naozaj najlepšie urobiť to na kábel, ušetríš so nervy. Držím palce.
 15. Aký typ powerline adaptére máš?Ja som bol riešil podobný problém.mám vysoké sokle nalepené na stenách takže žiadne vŕtanie neprichádza do úvahy.zakúpil som si vtedy priamo od Telekomu powerline značky Glitel GP-7420 NIKDY VIAC niečo od Glitel !!!!!Vtedy som to nejako neriešil , bola tam dokonca dotovaná cena ma vyšli nejak do 20€(pár.) Problémy -HD vypadávalo, po nejakej dobe prevádzky začne sekať.Neviem čo to spôsobuje, či prehriatie alebo nejaké presýtenie dátami...Jediné čo ti pomôže je reštart toho powerlinku. Písal som na podporu Glitel poslali mi odkaz na stiahnutie programu ,urobil som to ale keď som ho chcel asi po 3 mesiacoch použiť znova odkaz už nefungoval a na podpore mi povedali že oni mi sprístupnili ten odkaz len na 14 dní .WTF? Podpora na stiahnutie programu k zakúpenému zariadeniu na 14 dní a potom by som musel znova požiadať o znovusprístupenie .Nepochopiteĺné. Prepáč , že sa rozpisujem ale som na nich nasr.. Takže čo môžeš urobiť.. Skús na 1 minútu vytiahnuť zo zásuvky ten powerlink ktorý máš v modeme.potom ho pripoj znova a uvidíš či ti to pomohlo.To budeš musieť urobiť vždy keď ti to bude blbnúť.Nejak sa ten adaptér zreštartuje a už pôjde. Ďalšia vec ktorá ti môže pomôcť je skontrolovať či to máš zapnuté samé v zásuvke.OVERENÉ!!!Akýkoľvek prístroj zapojený v tej istej zásuvke ti môže znižovať rýchlosť(mobil nabíjačka ,tv ,radio,práčka...atď ) POZOR na prepäťovú ochranu ak to máš cez predlžovačku alebo cez rozbočku-niektoré majú prepäťové ochrany (zlodejka).Najideálnejšie je ak je PWL(powerlink) zapojený sám. Neviem či bývaš v nejakej staršej bytovke ale ešte môže byť problém v kábloch, tie staré hliníkové sú naprd, ale mne to ide aj cez ne.Sranda je skús to dať do inej zástrčky v tej miestnosti kde to chceš prijímať .Možno práve tá na ktorej to skúšaš je niečim vadná :)Určite máš v miestnosti aspoň 2 zásuvky . Ak ti už nič nepomôže kúp silnejší PWL (cez 100€) s lepšou rýchlosťou. Glitel napr. píše :Maximálna rýchlosť prenosu je do 500Mbps. Prenosová rýchlosť 500Mbps je rýchlosť prenosu na fyzickej vrstve modelu OSI. Dátová prenosová rýchlosť je nižšia a je závislá od prenosových zariadení.Čiže až do , reálne ide okolo 150+. Na trhu nájdeš aj také ktoré majú až rýchlosť až 1000, a dokonca signál ti prejde aj cez ističe do druhého bytu !Skúšané v bytovke -byt naproti. PS:Ak chceš skúsiť max prenosovú rýchlosť zapoj si ich do predlžovačky oba do jednej .Vtedy nepôjdu cez jej prepäťovku a nebudú mať medzi sebou žiadnu prekážku.Samozrejme je to len na zmeranie max rýchlosti iné využitie toto prepojenie nemá. Držím palce.