sladkym

Člen
 • Počet príspevkov

  39
 • Dátum registrácie

 • Posledná návšteva

Hodnotenie komunity

2 Neutrálna

O sladkym

 • Hodnosť:
  Radca
 • Narodeniny: 14.08.1975

Nedávni návštevníci profilu

432 zobrazení profilu
 1. Ono by stačilo, ak by orange sport bol zaradený do streamon
 2. Viazanosť ti platí, ale od zvýšenia cien sa ti nezmenila viazanosť na ďaľšie dva roky ale pokračuje ďalej len s úpravou ceny. Čiže ak ti chýbal ešte rok do konca viazanosti, tak ti dokonca chýbajú cca. 4 mesiace
 3. Billy-sk ak nevieš tak nepíš. Tieto programy mám zaplatené a píšem len to čo mám overené. Jediné logá, ktoré chýbajú sú tie ktoré pridali 2.4.19 (lala tv, očko 2x, ORF2)
 4. Sudca k obžalovanému: - Spáchali ste krádež tak, ako som ju teraz opísal? - Nie, pán sudca, - odpovedal zlodej. - Vami opísaný spôsob použijem až najbližšie.
 5. to TheSalko2: skús si reštartovať magio box lebo tie logá sú tam už niekoľko dní
 6. Budú zaradené 1.4 aj s LALA TV
 7. No ak je v pokrytí VDSL a má minimálne stredný paušál od internetu tak mu pôjdu na oboch tv programy v HD súčasne
 8. No ja mám túto službu od začiatku a nikdy som nemal problém s dátami. Neviem či si uvedomujes ale podmienkou je používať oficiálnu aplikáciu v telefóne (napr. Magio, hbo, spotify...) a nie web stránku (lebo niektorý si pustia podcast cez web a potom sa čudujú, že dáta sú fuč)
 9. Pri každej novopridanej tv stanici sa logo aktualizuje neskôr. Čiže problém nie je u teba.
 10. Na každej faktúre musí byť uvedený dôvod poplatku (hádam tam není uvedené len, že poplatok-4,99) . Keďže sa jedná o stále tu istú sumu, tak to môže byť aj nejaké zariadenie v prenájme ktoré ste neodovzdal.
 11. V Rusku si treba kúpiť sim od ruského operátora. Za pár eur som tam mal niekoľko desiatok giga dát.
 12. Telekom posiela telefóny do servisu, takže na počkanie to nebude.
 13. Ja som tento telefón tiež bral od telekomu a po Vianociach som dostal devinu. Takže to skôr teraz záleží od huawei a nie telekomu
 14. Ja mám streamon viazaný a dva mesiace mi neuctovali automaticky. Ty si mal najskôr kliknúť na tie dva mesiace zadarmo a potom si ho aktivovať ak si mal záujem pokračovať v platenej verzii.
 15. Treba používať aplikáciu HBO GO, ktorá je v cene HBO. Môžete to použiť na telefóne, PC či Smart tv. Ja to používam aj cez ps4 a tam sú komplet série. Hbo kino je len okliestena verzia.